کد مطلب: 57843
 
کشور ایران همیشه به دنبال وحدت و امنیت منطقه بوده است/ خون شهدای مرزبان تشیع و تسنن باعث تحکیم وحدت می شود
مدرس حوزه دارالعلوم مسجد مکی زاهدان گفت: با آمیخته شدن خون شهدای مرزبان تشیع وتسنن با هم، وحدت ملت ایران محکم تر و پایدارتر شده و دشمنانی که به دنبال تفرقه بودند را دلسرد خواهد کرد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۸
 
مولوی عبدالمجید شه بخش با اشاره به شهادت مرزبانان جکیگوردر گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز بیان کرد: کسانی که این چنین بزدلانه به سمت نیروهای ما شلیک کرده و آنها را شهید می کنند قطعا دست نشانده های ایادی استکبار و آمریکا هستند.

مدرس حوزه دارالعلوم مسجد مکی زاهدان افزود: آمریکایی ها و دنیای استکبار که برای انتخابات ایران نقشه کشیده بودند با حضور پرشور مردم، همه نقشه هایشان نقش برآب شد و با انجام این اقدامات کورکه با هوشیاری نیروهای انتظامی همراه بود می خواستند امنیت انتخابات و کشور را به خطر بیاندازند.

وی ادامه داد: اهل تسنن همیشه این گونه اقدامات را محکوم کرده و درواقع در سنت ما اینگونه اعمال و حرکات هیچگونه جایگاهی نداشته و ندارد.

مولوی شه بخش با اشاره به اینکه دشمنان ایران سالهاست که تروریست ها را برای ضربه به جمهوری اسلامی تامین مالی و تسلیحاتی می کنند، تصریح کرد: همسایگان ایران نباید به تروریست ها اجازه استفاده از خاک کشورشان برای اقدامات خرابکارانه و تروریستی را بدهند چرا که کشور ایران همیشه به دنبال وحدت و امنیت منطقه بوده است.

وی درپایان خاطرنشان کرد: این که شیعه و سنی درکنار یکدیگر از وجب به وجب خاک کشورشان دفاع می کنند مقدس است وبا آمیخته شدن خون شهدای مرزبان تشیع وتسنن با هم، وحدت ملت ایران محکم تر و پایدارتر شده و دشمنانی که به دنبال تفرقه بودند را دلسرد خواهد کرد.

انتهای پیام/


Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}