کد مطلب: 32390
 
مسوول روابط عمومي اداره كل فرودگاه‌هاي سيستان و بلوچستان
فرود اضطراری هواپیمای ایرباس زاهدان - تهران برای نجات کودک بیمار در کرمان
مسوول روابط عمومي اداره كل فرودگاه‌هاي سيستان و بلوچستان گفت : یک فروند هواپیمای مسافربری ایرباس 300 مسیر زاهدان - تهران بامداد امروز برای نجات جان کودک بیمار در فرودگاه بین المللی کرمان فرود اضطراری انجام داد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۴
 
فرودگاه
حميدرضا پارسا در گفت و گو با خبرنگار زاهدانه اظهار داشت : ساعت 48 دقیقه بامداد امروز خلبان هواپیمای ایرباس 300 با شماره پرواز 70 - 10 که از زاهدان عازم تهران بود درخواست فرود اضطراری در فرودگاه بین المللی کرمان را اعلام کرد.

وی ادامه داد: علت فرود اضطراری این هواپیما وضعیت جسمانی کودک زیر دو سال بود که با هماهنگی برج مراقبت پرواز در ساعت یادشده با 102 مسافر در فرودگاه بین المللی کرمان بر زمین نشست.

پارسا گفت: این کودک با هماهنگی مدیر پایانه با اورژانس مستقر در فرودگاه برای مداوا به بیمارستان افضلی پور کرمان منتقل شد و بلافاصله اقدامات احیا برای این نوزاد توسط تیم پزشکی و پرستاری این بیمارستان انجام شد ولی متاسفانه به علت اینکه این نوزاد زمینه بیماری قلبی و آسم داشت لذا اقدامات احیا برای این کودک موثر واقع نشد و این نوزاد در ساعت 2 بامداد به علت ایست قلبی درگذشت.

وی اضافه کرد: هواپیما با 95 مسافر در ساعت یک و 40 دقیقه بامداد امروز فرودگاه بین المللی کرمان را به مقصد فرودگاه بین المللی مهرآباد ترک کرد.
انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}