کد مطلب: 59940
 
کارشناس مذهبی اهل سنت:
انتخابات عامل صیانت و اقتدار نظام است/ انتخاب درست سرنوشت کشور را تغییر می دهد
مولوی دهانی گفت: مردم ما همواره حضوری پرشور در انتخابات داشته و سبب خرسندی رهبر انقلاب و ناامیدی دشمنان شده اند، و این وفاداری و حضور بزرگترین عامل بازدارنده دشمن است.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۰
 
مولوی دهانی کارشناس مذهبی اهل سنت در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد:ملت ایران همچنان که در انتخابات پیشین خوش درخشیدند در این دوره نیز حماسه ساز می شوند، دشمنان نظام همواره از این حماسه آفرینی انگشت به دهان مانده اند و اینبار نیز مردم ما از این آزمون بزرگ سربلند بیرون می آیند.

وی افزود: مردم ما انقلابی را در سال 57 رقم زدند که سبب خیر و برکت برای کشور شد، انقلاب ما مردمی است و از ابتدا تاکنون مردم از آن حفاظت کرده و نگذاشتند دشمنان چشم طمع به نظام جمهوری اسلامی داشته باشند در جریان جنگ تحمیلی هشت سال در برابر تمام دنیا ایستادند و نگذاشتند یک وجب از خاک کشور جدا شود و هرکجا نیاز بوده وارد میدان شدند.

وی خاطرنشان کرد: مردم ما همواره حضوری پرشور در انتخابات داشته و سبب خرسندی رهبر انقلاب و ناامیدی دشمنان شده اند، و این وفاداری و حضور بزرگترین عامل بازدارنده دشمن است، امروز کشور ما قدرت برتر منطقه است.

مولوی دهانی تاکید کرد: همان گونه که نظام جمهوری اسلامی با رای مردم انتخاب شده همه مسئولان عالی کشور نیز با رای مردم سرکار می آیند، انتخابات عامل صیانت از کشور و سبب آبرو و اقتدار نظام است و هرچه مشارکت گسترده تر باشد قدرت کشور ما افزایش می یابد و این حضور ادای دین به خون شهدای انقلاب است.

وی اذعان کرد: مشکلات اقتصادی ناشی از انتخاب نادرست گذشته است بنابراین مردم با مشارکت گسترده و انتخاب آگاهانه باید به مقابله با وضعیت نامطلوب اقتصادی بروند و با انتخاب درست سرنوشت کشور را تغییر دهیم، رای امانت است و باید این امانت را به اهل آن بسپاریم فردی که شجاع و از طبقه مردم محروم باشد و کارنامه مدیریتی فرد را مطالعه کنیم و با آگاهی کامل رای دهیم.

این کارشناس مذهبی گفت: فرد منتخب باید معتقد به توانایی و پتانسیل های داخلی و ظرفیت جوانان باشد چشم به غرب نداشته باشد چراکه دیدیک کشور را هشت سال معطل غربی ها نگاه داشتند اما غافل از اینکه دشمنان خیرخواه ملت ما نیستند آنها به دنبال این هستند که مردم ما به زانو دربیایند تحریم ها باید برداشته شود اما دشمن این کار را نخواهد کرد.

وی ادامه داد: مدیریت نادرست این مشکلات اقتصادی را ایجاد کرده اما اکنون مردم فرصت دارند تا فردی شجاع، مدیر و مدبر را برای اداره کشور انتخاب کنند تا تولید کشور را رونق دهد و اقتصاد را شکوفا کند، مردم باری دیگر با قدرت و توکل به خداوند در پای صندوق ها حاضر می شوند و نه به دشمنان می گویند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}