کد مطلب: 56016
 
نماینده مردم خاش در مجلس مطرح کرد:
معدن مس چهل کوره سی و پنجمین طرح بزرگ اقتصاد مقاومتی در کشور/۶۲۵ نفر در این معدن مشغول به کار هستند
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس و نماینده مردم شهرستان خاش گفت: معدن مس چهل کوره سیستان و بلوچستان یکی از 35 طرح بزرگ اقتصاد مقاومتی در کشور و از افتخارات این استان پهناور است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۹
 
به گزارش زاهدنیوز، علی کرد در حاشیه بازدید از معدن مس چهل کوره نصرت آباد خاش در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما با بیان اینکه کارکردن در معدن یک شغل بسیار سخت و طاقت‌فرسا است، اظهار کرد: جان کارگران از اشتغال آنها مهم‌تر است و اشتغال باید همراه با استاندارهای ایمنی باشد.

وی با بیان اینکه معدن مس چهل کوره یکی از افتخارات سیستان و بلوچستان است، تصریح کرد: مدیران و کارگرانی که در این معدن کار می کنند افرادی هستند که برای اعتلای نظام و انقلاب و کمک به تولید ایثار می کنند و اینها سربازان واقعی عرصه کار و تولید هستند که در عمق 150 ، 200 ، 300 متر زیر زمین درحال کار هستند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: معدن و کارخانه فرآوری مس چهل کوره یکی از 35 طرح بزرگ اقتصاد مقاومتی در کشور است که به زودی اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس به همراه وزیر تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی از این معدن بازدید خواهند کرد.

نماینده مردم شهرستان خاش در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معدن مس چهل کوره نصرت آباد خاش در 100 کیلومتری شمال غربی زاهدان قرار دارد، اظهار کرد: در معدن مس چهل کوره نصرت آباد خاش 225 نفر به صورت مستقیم و 400 نفر به صورت غیر مستقیم مشغول به کار هستند.

گفتنی است؛ در این بازدید امید آذرنگ معاون روابط کار اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و برخی مدیران دستگاههای اجرایی علی کرد عضو کمیسیون اجتماعی مجلس و نماینده مردم شهرستان خاش را همراهی کردند.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}