کد مطلب: 57628
 
برگزاری مراسم ویژه برای رونمایی از سردیس ناصر حجازی
رئیس کمیته ورزش شورای شهر تهران با توضیحاتی درباره نامگذاری خیابانی به نام ناصر حجازی، از برگزاری مراسمی ویژه برای رونمایی از سردیس ناصر حجازی خبر داد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۴
 
به گزارش زاهدنیوز ؛ به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت نظری، رئیس کمیته ورزش شورای شهر تهران از برگزاری یادواره مرحوم ناصر حجازی و شروع به کار جایزه ویژه ناصر حجازی خبر داد و جزئیات آن را تشریح کرد.

حجت نظری در این باره گفت: ناصر حجازی اسطوره تکرارنشدنی فوتبال است که صرفاً محدود به باشگاه استقلال و حتی ورزش فوتبال نمی‌شود. او شخصیتی الهام‌بخش و محبوب داشت که مورد اعتماد و علاقه طیف‌های فکری مختلف بود.

وی ادامه داد: در همین راستا با پیگیری‌هایی که انجام دادیم، با پیشنهاد بنده خیابانی به نام ناصر حجازی نام‌گذاری شده و حد فاصل بزرگراه شهید ستاری تا بلوار تعاون (بلوار فردوس غرب) به نام ناصر حجازی تغییر نام داد، چراکه هیچ مصوبه‌ای برای نام‌گذاری محدوده بلوار فردوس غرب وجود نداشت و علاوه بر آن، کمپ باشگاه استقلال نیز در همین محدوده قرار داشت که خوشبختانه در روز تولد ناصر خان حجازی، تابلوی خیابان نیز تغییر کرد.

عضو کمیسیون نام‌گذاری شورای شهر تهران افزود: همچنین بنا بود که در این روز، مراسم رونمایی از سردیس ناصر حجازی و مراسم اهدای جایزه ویژه حجازی نیز برگزار شود که با توجه به جابه‌جایی غیرمنتظره دیدار استقلال - شاهین این مراسم به روز سه‌شنبه بیست‌وششم آذر ماه موکول شد.

رئیس کمیته ورزش شورای شهر تهران با بیان اینکه بنا داریم تا جایزه ویژه ناصر حجازی را به صورت سالانه برگزار کنیم، گفت: در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد ناصر حجازی، جایزه ویژه ناصر حجازی نیز به یک نفر اعطا خواهد شد و علاوه بر آن، تندیس‌های این برنامه نیز به چندین نفر در رشته‌های خبرنگاری و عکاسی، فیلم‌سازی، ورزش و... داده می‌شود.

به گفته حجت نظری مراسم عصر روز سه‌شنبه در تالار ایوان شمس برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}