کد مطلب: 57024
 
دوره آموزش مقدماتی طلایه داران و یاوران امر به معروف و نهی از منکر در زاهدان برگزار شد
مسئول گروه های ستاد امر به معروف و نهی از منکر سیستان و بلوچستان گفت: اولین دوره آموزش مرحله مقدماتی طلایه داران و یاوران امر به معروف و نهی از منکر در زاهدان برگزار شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۰
 
نورالله برشان در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز، افزود: اولین دوره آموزش مرحله مقدماتی طلایه داران و یاوران امر به معروف و نهی از منکر با مشارکت شورای امر به معروف و نهی از منکر راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان در زاهدان برگزار شد.

وی ادامه داد: با توجه به فرا رسیدن عید نوروز، دوره تکمیلی آموزش طلایه داران و یاوران امر به معروف و نهی از منکر در سال آینده برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: در دوره مقدماتی بیش از 80نفر از ادارات، محلات و مساجد زاهدان حضور داشتند.

برشان تصریح کرد: به افزاد شرکت کننده در این دوره علاوه بر گواهینامه پایان دوره، کارت شناسایی معتبر نیز صادر و تحویل خواهد شد و این افراد می توانند در راستای اجرای تذکر لسانی اقدام به امر به معروف و نهی از منکر کنند.

وی بیان کرد: ترک فریضه امر به معروف و نهی از منکر جامعه را به بی‌تفاوتی دچار می‌سازد و این مقدمه‌ای برای انحطاط اخلاقی و سقوط ارزش‌ها در آن جامعه است.

وی گفت: یکی از مشکلاتی که در زمینه امر به معروف و نهی از منکر وجود دارد، این است که کسی نسبت به واجب و فریضه بودن آن آگاه نیست، بنابراین جامعه از این نعمت بزرگ محروم می‌شود.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}