کد مطلب: 57727
 
حمایت سازمان سینمایی از ساخت فیلم درباره سیستان و بلوچستان
رئیس سازمان امور سینمایی کشور گفت: این سازمان از ساخت فیلم درباره استان سیستان و بلوچستان حمایت می‌کند.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۰
 
به گزارش زاهدنیوز ؛ حسین انتظامی عصر امروز در نشست صمیمی با اصحاب رسانه استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: سازمان سینمایی از ساخت فیلم درباره استان سیستان و بلوچستان حمایت می‌کند.

رئیس سازمان امور سینمایی و سمعی بصری ادامه داد: در گذشته تصویر مناسبی از این استان در فیلم‌ها به نمایش گذاشته نشده و در همین راستا سازمان سینمایی از هنرمندانی که جهت معرفی تصویر واقعی این استان به مردم گام بردارند حمایت می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: فیلم سینمایی لیپار از جمله فیلم‌های خوبی است که در حال حاضر در سیستان و بلوچستان در حال ساخت است و امیدواریم تعداد فیلم‌های مرتبط با این استان پرظرفیت با حمایت سازمان سینمایی روز به روز افزایش یابد.

انتظامی تصریح کرد: وزارت ارشاد بر تمرکززدایی از پایتخت تاکید دارد و تلاش دارد ظرفیت‌های استان‌ها بیش از پیش فعال شود و در این میان استان سیستان و بلوچستان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

معاون مطبوعاتی سابق وزارت ارشاد تاکید کرد: سیستان و بلوچستان از پتانسیل خوبی در زمینه استعدادهای رسانه‌ای برخوردار است و در همین راستا ایجاد رشته مطبوعات در دانشگاه‌های استان و همچنین توسعه مراکز آموزشی در حوزه مطبوعات و رسانه‌ها در این استان یک اولویت محسوب می‌شود.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}