کد مطلب: 57907
 
کشف 714 کیلوگرم تریاک در میرجاوه / یک نفر دستگیر شد
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از توقیف یک دستگاه خودروی تویوتا و کشف ۷۱۴ کیلوگرم موادمخدر در منطقه مرزی میرجاوه خبر داد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۰
 
به گزارش زاهدنیوز ؛ سردار محمد ملاشاهی روز یکشنبه در این‌باره اظهارداشت: با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی، مرزداران این فرماندهی طی چند شبانه روز کار اطلاعاتی از فعالیت باند بزرگ قاچاق موادمخدر و جا به جایی محموله مواد مخدر به وسیله یک دستگاه خودروی تویوتا در منطقه مرزی میرجاوه مطلع شدند که سریعا موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: دلاور مردان هنگ مرزی میرجاوه با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی مرزبانی استان و با اجرای طرح مهار در سطح حوزه استحفاظی، با کنترل و انسداد مسیرهای تردد قاچاقچیان و انجام کمین هدفمند سوداگران مرگ را در نوار مرزی مشاهده کردند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: قاچاقچیان که خود را در تنگنا و محاصره‌ مرزداران می‌دیدند با مخفی کردن خوردو سعی بر متواری شدن از محل را داشتند که مرزداران موفق شدند طی عملیاتی سریع و منسجم یک نفر از قاچاقچیان را دستگیر و خودروی مذکور را توقیف کنند.

وی با بیان اینکه تلاش مرزداران برای دستگیری سایر قاچاقچیان ادامه دارد، گفت: مأموران مرزبانی در پاک سازی از محل عملیات، ۷۱۴ کیلوگرم تریاک را که به طرز ماهرانه‌ای در لابه‌لای بوته‌زارها دپو شده بود را کشف کردند.

سردار ملاشاهی ضمن تقدیر از زحمات و مجاهدت‌های مرزداران استان و همکاری صمیمانه دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی، خاطرنشان کرد: مرزهای ایران اسلامی بویژه مرزهای پهناور سیستان و بلوچستان با زحمات و حضور شبانه‌روزی مرزداران و با همکاری سایر نهادهای اطلاعاتی و امنیتی و با حمایت‌های همیشگی مرزنشینان غیور برای زندگی و هرگونه فعالیت اقتصادی، اجتماعی و صنعتی در امنیت کامل است اما برای قاچاقچیان و متجاوزان از هر زمان دیگر ناامن‌تر است و با اقدامات غیر قانونی در مناطق مرزی به شدت مقابله و برخورد می‌شود.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}