۱
کد مطلب: 35370
 
میزبانی رقابتهای بین المللی ووشوی غرب آسیا نیاز به همکاری مسئولین استانی و کشوری دارد
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت : استان سیستان و بلوچستان در بهمن ماه سال جاری میزبان 13 کشور در رقابتهای بین المللی غرب آسیا در رشته ووشو است .
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۱۸
 
ناصر کاشانی
ناصر کاشانی در گفت و گو با خبرنگار زاهدانه اظهار داشت : جهت برگزاری این رقابتها دیداری با وزیر ورزش و جوانان کشور داشتم که طی نامه ای به رئیس هیات ووشو کشور دستور به برگزاری این مسابقات به نحو شایسته ای در استان سیستان و بلوچستان را داد و پیگر بقیه مقدمات جهت تامین اعتبار مالی برای برگزاری این رقابتها هستیم.

وی بیان داشت : این میزبانی مختص هیات ووشو نیست و ایران میزبان است و برای اینکه میزبانی خوبی باشیم باید همه مسئولین استان و کشور پای کار بیایند زیرا نام کشور ایران در میان است .

وی گفت : این میزبانی برای استان ما فرصت مناسبی است تا دیدهای منفی که به استان ما وجود دارد را عوض کنیم و فرهنگ غنی این استان را معرفی کنیم .

وی از تیم ووشو استان بازدید کرد و بیان کرد : بازید من در راستای آمادگی تیم ووشوی استان جهت حضور در رقابتهای غرب آسیا است تا از نزدیک شاهد آمادگی این تیم باشم.

وی افزود : در خصوص راه اندازی ورزش محلات وزیر قولهایی داده است و با راه اندازی زمین های ورزشی چمن مصنوعی در محلات شور و نشاطی در جوانان ایجاد می شود و می توانیم تحولی در مناطق حاشیه شهر ایجاد کنیم .

کاشانی بیان داشت : ما استعدادهای خوبی در رشته های مختلف ورزشی داریم و طی صحبت هایی با وزیر ورزش قرار است طی دو سال اینده مرکز استعداد یابی جهت کشف استعدادهای رشته های مختلف ورزشی که می توانند مدال آور باشند در استان راه اندازی شود.

وی در انتها افزود : ما باید دیدمان را نسبت به ورزش و جوانان وسیع تر کنیم و به ورزش بیشتر اهمیت دهیم زیرا ورزشکاران آینده سازان هستند ، سلامت جسمی و روحی و جلوگیری از بسیاری از بزهکاریها و معضلات اجتماعی بوسیله ورزش ایجاد می شود.
Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}
 
علی
این بهترین فرصت برای ورزش استان است با کم توجهی از دست ندهید (1353)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۴-۲۳ ۱۳:۲۸:۵۹