کد مطلب: 56809
 
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان مطرح کرد:
فاصله گرفتن از شهدا عامل کمرنگ شدن روحیه انقلابی/فضای مجازی را برای مقابله با دشمن جدی بگیریم
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: فاصله گرفتن از شهدا عامل کمرنگ شدن روحیه انقلابی در جامعه می شود.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۲
 
آیت الله عباسعلی سلیمانی در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز، با اشاره به سخنان روز گذشته مقام معظم رهبری در جمع مردم قم، افزود: تردیدی نیست که دشمن می خواهد یک شکافی بین تفکر نسل حاضر با نسل اوایل انقلاب بیندازد تا روحیه انقلابی در کشور ما کمرنگ شود.

وی تاکید کرد: ما وظیفه داریم تا روحیه انقلابی در بین نسل جوان و نوجوان زنده بمانده و رشد کند البته باید جایگاه الگوهای انقلاب اسلامی که شاخص ترین آنها شهدا، امام راحل(ره)، رهبر معظم انقلاب و جانبازان می باشند، برجسته و گرامی داشته شوند.

وی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب بارها تاکید کرده اند که تجلیل از مقام شهدا کمتر از خود شهادت نیست، ما هرچه از شهدا فاصله بگیریم، روحیه انقلابی گری ما کمرنگ تر می شود.

وی با اشاره به جایگاه ویژ] شهدا در بین اهل تشیع خاطرنشان کرد: در دنیا هیچ انقلابی وجود ندارد مگر آنکه در راس آن، یکی از فرزندان حضرت زهرا(س) قرار دارد.

وی اظهار کرد: دشمن به این باور است که اسلام به معنای عام کلمه برایشان تهدید نیست و اسلام ناب برای آنان تهدیدی بزرگ به شمار می آید.

نماینده مردم سیستان وبلوچستان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: مروج اسلام ناب در سطح جهان، انقلاب اسلامی ایران است که نشات گرفته از تفکر شیعی است، دشمن برای اینکه بتواند فاصله بین امت مسلمان با تفکر شیعی ایجاد کند بحث شیعه هراسی را مطرح می کند و برای اینکه بتواند ایران را منزوی کند بحث ایران هراسی را مطرح می کند اما نوع ارتباط ایران اسلامی با کشور های همسایه و کمک رسانی جمهوری اسلامی به نهضت های خط مقاومت این تبلیغات دشمن را دقیقا خنثی کرده و آنها را به شکت منتهی کرده است.

وی گفت: ایران اسلامی به عنوان گل سر سبد جهان اسلام منشور وحدت را برای عالم اسلامی رواج می دهد و این کار باعث خنثی شدن تمام توطئه های دشمنان شده است.

نماینده مردم سیستان وبلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: باید فضای مجازی را به عنوان فضای حقیقی امروز مورد اهمیت و استفاده قرار دهیم، دشمن از طریق فضای مجازی دارد القائات بسیار خطرناکی از جمهوری اسلامی را به افکار عمومی القاء می دهد.

وی تاکید کرد: برای اینکه این القائات خنثی شود باید از فضای مجازی استفاده کنیم.

وی تصریح کرد: از لحاظ ماهواره ها اکثر ماهواره ها در اختیار دشمن است و بیشترین فضای مجازی دنیا هم در تصرف آنها است اما ما با توجه به امکاناتی که داریم و اینکه رهبر انقلاب فرموده اند "اگر مسئولیتی غیر رهبری به بنده می دادند مسئول فضای مجازی می شدم"، اهمیت فضای مجازی را باید بیشتر مورد اهمیت و توجه قرار دهیم تا بتوانیم با تبلیغات سوء دشمن مقابله کنیم.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}