کد مطلب: 58041
 
کشف محموله سنگين موادمخدر در مرز میرجاوه
سردار محمد ملاشاهی گفت: مرزداران هنگ مرزي ميرجاوه با انجام عملياتي هدفمند موفق شدند نزديک به 2 تن انواع موادمخدر را کشف کنند.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۵
 
به گزارش زاهدنیوز ؛سردار محمد ملاشاهی، فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان بیان کرد:مرزداران اين فرماندهی با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی، از فعاليت باند بزرگ قاچاق موادمخدر و برنامه‌ريزی ورود محموله موادمخدر به داخل کشور از منطقه مرزی ميرجاوه مطلع شدند.

وی ادامه داد: در این راستا بلافاصله اکيپ‌های پوششی و عملياتی مرزبانی با دريافت تجهيزات کامل به منطقه مورد نظر اعزام شدند و به اجرای هدفمند کمين و تشديد پوشش منطقه پرداختند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان تصريح کرد: پس از شناسايی مسيرهای احتمالی تردد قاچاقچيان، دلاورمردان هنگ مرزی ميرجاوه با هدايت عملياتی و پشتيبانی اطلاعاتی مرزبانی استان، با انجام عملياتي هدفمند و هوشمندانه تمام مسيرها را بر قاچاقچيان بستند.

به گفته ملاشاهی، سوداگران مرگ که در محاصره مرزداران گرفتار شده بودند اقدام به تيراندازی به سمت مأموران کردند، ولی با توجه به موضع‌گيری و اتخاذ تاکتيک عملياتی مناسب و حجم سنگين آتش مرزداران، قاچاقچيان با به جا گذاشتن محموله موادمخدر خود، از منطقه متواری شدند.

وی خاطرنشان کرد: در اين عمليات موفقيت آميز، ضمن توقيف دو دستگاه خودرو تويوتا، مقدار يک تن و 927 کيلوگرم انواع موادمخدر شامل يک تن و 597 کيلو گرم ترياک، 100 کيلوگرم هروئين، 39 کيلوگرم مرفين، 67 کيلوگرم حشيش، 39 کيلوگرم شيشه و 85 کيلوگرم کراک کشف شد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}