کد مطلب: 59941
 
جشن تکلیف سیاسی رای اولی ها در انتخابات/ به عشق رهبر آمده ایم
رای اولی ای زاهدانی در کنار سایر همشهران با حضور در انتخابات حماسه ای بزرگ خلق کردند.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۱
 
به گزارش زاهدنیوز، امروز مردم ولایتمدار زاهدان با حضور خود در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا باری دیگر پایبندی خود را به آرمان های انقلاب اعلام کردند و از نخسین لحظات  آغاز رای گیری با حضور پای  صندوق های رای پایبندی خود به انقلاب اسلامی را به اثبات رساندند.

رای اولی های زاهدانی نیز با شور و هیجان و امید خود را پای صدوق های رای رسانده بودند تا اولین مشارکت سیاسی خود در سرنوشت کشور را جشن بگیرند و تب و تابی خاص در چشم هایشان پیدا بود.

یکی از جوانان رای اولی در این باره به خبرنگار ما گفت: خوشحالم از اینکه به بلوغ سیاسی رسیده ام و می توانم در سرنوشت کشورم سهیم باشم.

وی ادامه داد: بدون شک سعی کردم برای اولین انتخابم با مطالعه کامل کارنامه کاندیدا و شناخت صحیح رای بدهم تا در آبادانی ایران عزیز نقش آفرین باشم.یکی دیگر از جوانان رای اولی نیز دراین باره گفت: به عشق رهبر و انقلاب پای صندوق رای آمده ام بدون شک شور و شور ما رای اولی ها خیلی بیشتر از سایرین است چراکه همیشه اولین تجربه ها شیرین است و امیدوارم این شیرینی با انتخابی خوب کاملشود.

وی افزود: به همه همشهریان و هم سن و سال های خودم توصیه می کنم خود را پای صندوق ها برسانند چرا که رای ما مشارکت در تعیین سرنوشت کشور است و اگر این فرصت را از دست دهیم حق مسلم خود را از دست داده ایم.
گفتنی است با وجود رسیدن به ساعات پایانی رای گیری و تمدید چندین باره مردم پای صندوق های رای حضور دارند.

 
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}