کد مطلب: 36569
 
تاجره به عنوان فرمانده جدید انتظامی کنارک معرفی شد
با حضور فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان و مسئولان اجرایی شهرستان کنارک، فرزاد تاجره به عنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان کنارک معرفی شد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۱۷
تاجره به عنوان فرمانده جدید انتظامی کنارک معرفی شد
 
به گزارش زاهدانه به نقل از پایگاه خبری پلیس سیستان و بلوچستان، مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید شهرستان کنارک با حضور فرماندار، ائمه جمعه اهل تشیع و تسنن، فرمانده پایگاه دهم شکاری، فرمانده دریایی منطقه سوم و جمعی از مدیران سایر دستگاه‌ها برگزار شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در این مراسم اظهار کرد: وظیفه ذاتی پلیس برقراری نظم و امنیت بوده و این از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، چرا که امنیت لازمه توسعه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی جامعه است و این امر در سایه تلاش و کوشش کارکنان خدوم نیروی انتظامی محقق می‌شود و خدمت در این نیرو همانند مجاهدت و عبادت در راه خداست.

سردار حسین رحیمی به جایگاه آموزش حقوق شهروندی در کارآمدی پلیس تاکید کرد و افزود: پلیس به سبب تعامل مستمر و مستقیمی که با مردم دارد، نقشی اساسی در چرخه عدالت داشته و صیانت از حقوق شهروندی و کارکنان در برنامه‌های آموزشی پلیس اصلی مهم است که در اولویت برنامه‌ریزی‌ها قرار دارد.

وی با بیان وجود تنوع قومیت مذهبی در استان،گفت: مردم مداری و احترام به آحاد مردم از اولویت‌های پلیس در انجام تمام ماموریت‌هاست و ما به دنبال تامین امنیت برای همه مردم هستیم و حرکت در سمت همگرایی و وحدت، در دستور کار پلیس استان قرار دارد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان سرعت بخشیدن به توسعه فناوری از قبیل راه‌اندازی و استفاده از دوربین‌های کنترل جاده را از دیگر اولویت‌های پلیس دانست و عنوان کرد: این امر با همکاری سازمان‌های بین بخشی تامین خواهد شد.

رحیمی با تقدیم سلام و صلوات به روح شهدای ناجا تصریح کرد: ما نسبت به شهدا و آرمان‌های نظام وظایف و مسئولیت‌های مهم و خطیری داریم که اگر همگی با وظایف خود به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب با روحیه جهادی روبه‌رو شویم جایی برای مشکلات باقی نمی‌ماند و در همه زمینه‌ها رشد و پیشرفت خواهیم داشت.

در پایان این مراسم از زحمات سرهنگ دوم"محمد خواجه‌علی" تقدیر و سرهنگ دوم "فرزاد تاجره "به عنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان کنارک معرفی شد.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}