کد مطلب: 58024
 
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان خبر داد؛
وقوع 3 حادثه در هفته جاری در زاهدان/امدادرسانی آتش نشانان به ۵ مصدوم
خسرو سراوانی گفت: از ابتدای هفته دو تصادف خودرو و یک حریق مغازه در شهر زاهدان رخ داد که نیروهای عملیاتی و امدادی سازمان آتش نشانی زاهدان جهت امداد و اطفاء به محل حادثه اعزام شدند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۵
 
 سراوانی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان  در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد: طی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی در هفته جاری مبنی بر حریق مرکز چاپ در سطح شهر، آتش نشانان ایستگاه پنج به محل حادثه اعزام شدند و با توجه به اینکه کانون حریق در طبقه فوقانی مرکز چاپ قرار داشت، با تلاش آتش نشانان اقدام به تهویه هوا و اطفاء حریق کردند.

 وی افزود: همچنین به دنبال وقوع تصادف دو خودرو سواری پراید و محبوس شدن سرنشینان خودرو در تقاطع خیابان پرستار و سیاوش پرواز، آتش نشانان به محل حادثه اعزام شدند و به محض رسیدن به محل حادثه، ایمن سازی و انتقال مصدومین به آمبولانس های اورژانس را انجام دادند که در این سانحه پنج نفر مصدوم شدند.

 وی خاطرنشان کرد: ظهر دیروز طی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی مبنی بر تصادف منجر به حریق دو خودرو کامیون حامل مخزن سوخت و خودرو سواری پژو، آتش نشانان پس از حضور در محل حادثه  در دو راهی کورین اقدام به ایمن سازی و اطفاء حریق کردند.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}