کد مطلب: 58844
 
معاون امور بازرسی سازمان صمت سیستان و بلوچستان عنوان کرد؛
شناسایی یک واحد غیر قانونی و متخلف شارژ گازخانگی در زاهدان
محمد قاسمی گفت: یک واحد غیر قانونی و متخلف شارژ ال پی جی (گازخانگی ) در زاهدان شناسایی شد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۱
 
محمد قاسمی معاون امور بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت سیستان و بلوچستان در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد: طی بازرسی های دوره ای از واحدهای صنفی شهرستان زاهدان و در راستای اجرای مصوبات کمیته سوخت استان مبنی برعدم وجاهت قانونی فعالیت واحدهای صنفی که مبادرت به شارژ ال پی جی (گازخانگی) می کنند به واحدهای مذکور مراجعه و در بازرسی   به عمل آمده ،چهار واحد تذکر و اخطار و تعهد نسبت به جمع آوری وسایل و تعطیلی واحدصنفی دریافت کردند.

وی افزود: یک واحدصنفی که به صورت غیرقانونی و مخاطره آمیز اقدام به  شارژ ال پی جی(گازخانگی )کرده بود شناسایی و پرونده تخلف این واحد به دلیل گرانفروشی به ارزش 874 میلیون و 500 هزار ریال تشکیل و جهت رسیدگی و صدور حکم به تعزیرات حکومتی معرفی شد.

قاسمی خاطرنشان کرد : انجام هرگونه خدمات مربوط به سوخت های دوگانه CNG باید توسط مرکز و نمایندگی های مجاز معرفی شده از طریق اتحادیه کشوری سوخت های جایگزین انجام شود.

وی تاکید کرد : هم استانی های عزیز می توانند گزارشات خود را در خصوص تخلفات اقتصادی از جمله گرانفروشی ،کم فروشی وتقلب ، احتکار ، انبارهای بی نام نشان  از طریق تماس تلفنی باشماره 124 ستادخبری سازمان در طول شبانه روز و از طریق تلفن پیامگیر و یا با حضور در محل سازمان به حوزه ستادخبری به صورت حضوری و کتبی گزارشات خود را ارائه کنند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}