کد مطلب: 57863
 
در آستانه عید نوروز؛
فروش فوق العاده کالاهای اساسی در فروشگاه های منتخب و زنجیره ای استان آغاز شد
معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان از آغاز طرح فروش فوق العاده کالاهای اساسی به مناسبت عید نوروز در فروشگاههای زنجیره ای سراسر استان خبرداد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۵
 
محمدرفیع سلطان زاده در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز بیان کرد: نمایشگاه بهاره امسال که به دلیل شیوع بیماری کرونا در زاهدان لغو گردید جای خود را به فروش فوق العاده داد تا همشهریان عزیز بتوانند با قیمت های مناسب کالاهای اساسی شب عید خود را خریداری کنند.

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان افزود: این توزیع کالاهای اساسی و فروش فوق العاده در فروشگاه های منتخب انجام می شود که شامل مرغ، شکر، گوشت قرمز و میوه شب عید است و تا پایان سال یا اوایل سال آینده ادامه خواهد داشت و حتی برخی کالاهای اساسی تا ماه مبارک رمضان هم توزیع خواهد شد.

وی با اشاره به قیمت کالاهای توزیع شده در این فروشگاههای منتخب گفت: قیمت هر کیلو گوشت قرمز منجمد کیلویی 40 هزارتومان، مرغ منجمد کیلویی 12هزار و نهصد تومان که تا روزهای آینده به 12هزار تومان کاهش پیدا می کند، هر کیلو برنج هندی 6هزار و هشتصد تومان، هر کیلو برنج پاکستانی 8هزار و نهصد تومان و هرکیلو شکر 4 هزار و هفتصد تومان تعیین شده است و به وفور در شبکه های توزیع منتخب و فروشگاه های زنجیره ای توزیع خواهد شد .

سلطان زاده درپایان خاطرنشان کرد: این فروش فوق العاده در فروشگاه های پوشاک، کفش و در برخی قنادی ها، خشکباری ها و سوپرمارکت ها نیز اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}