۲
کد مطلب: 33526
 
فعالیتهای هنری باید در جامعه توسعه یابد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت : هدایت، رشد و توسعه فعالیت های هنری در سطح جامعه.از الویتهای این اداره است .
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۴۶
فعالیتهای هنری باید در جامعه توسعه یابد
 
به گزارش زاهدانه ، حجت الاسلام دانشی افزود : در استان 27 آموزشگاه مهارتی و هنری از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز دریافت کرده اند که با توجه به قوانین این اداره فعالیت می کنند .و به آموزش هنرآموزان می پردازند

وی با اشاره به اینکه اموزشهای هنری علاوه بر ارتقاء هنر در جامعه می تواند زمینه اشتغال افراد را نیز فراهم کند، تصریح کرد : این آموزشگاهها در زمینه اموزش خط ، نقاشی ، موسیقی ، هنرهای نمایشی فعالیت می کنند .

وی اظهار کرد : حمایت و تکریم از هنرمندان هنرهای نمایشی، موسیقی و تجسمی.از اقدامات مهم این اداره است

وی خاطرنشان کرد : فرهنگ و هنر هر کشوری، رابطه نزدیکی با شناخت و حفظ هویت ملی آن کشور دارد و انسان بدون فرهنگ و هنر معنایی ندارد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت : مهم ترین میراث تاریخی بشر، فرهنگ اوست که وسیله تعامل و ارتباط او با دنیای پیرامونش به شمار می رود و هنر مهم ترین بخش فرهنگ است. اصالت هنر و پیوند آن با زندگی بشر، رمز ماندگاری آن است که در طول تاریخ و با زندگی وی عجین شده است.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
 
 
محمد
آقای دانشی شما اگر واقعا مدیر هستین از لابی های انجمن موسیقی و فساد آقایان جلوگیری کنین نه اینکه مدیران شما در انجمن موسیقی خصوصا آقای الف ـ گ درخواست وجه نقد در قبال دادن مجوز در کنسرت ها کنند.
زاهدانه خواهشا انتشار بده (1243)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۲-۳۰ ۲۲:۰۵:۰۲
 
علی
واقعا به حال فعالیتهای فرهنگی استان با گریه کرد . استان ما حتی یک سینما هم ندارد. حتی برای هنرمندان یک گالری نیست تا اثار خود را به نمایش بگذارند. اقای دانشی فکری به حال اینها کنید تا فرهنگ رشد کند. (1244)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۲-۳۰ ۲۲:۴۲:۵۲