کد مطلب: 56602
 
عصرامروز؛
تجمع انقلابیون جوان در زاهدان برگزار شد
تجمع انقلابیون جوان در حمایت از مردم مظلوم یمن عصر امروز در سالن ورزشی دانشگاه شهید مطهری زاهدان برگزار شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۰
 
به گزارش زاهدنیوز، مسؤول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان در این مراسم که با حضور دانشجوبان بسیجی خواهر و برادر دانشگاه های زاهدان و جمعی از مسئولان برگزار شده بود، گفت: در حالی کمتر از دو ماه دیگر وارد دهه پنجم انقلاب می شویم که دنیا به وحشیانه ترین مدل ممکن اداره و مدیریت می شود.
علیرضا کیخا افزود: در شرایطی که ما در ایران بهترین فضا و امنیت ممکن را داریم، بیش از ۴سال است که مردم یمن زیرسخت ترین تهاجم های رژیم یهودی آل سعود دارند زندگی می کنند.
وی تاکید کرد: با اینکه وضعیت فعلی یمن پس از حمله آل سعود برای همگان مشخص است، اما کسانی که مدعی حقوق بشر خود را می دانند در مقابل جنایات آل سعود سکوت کرده اند.
وی بیان کرد: با اینکه ایران در بهترین شرایط ممکن قرار دارد و خود مردم با شرکت در انتخابات گوناگون سرنوشت خود را تعیین می کنند، در رژیم آل سعود تاکنون حتی یک انتخابات برگزار نشده است و مردم نقشی در آینده کشور خود نداشته و ندارند.
وی با اشاره به حضور دانشجویان در تجمعی با عنوان "انقلابیون جوان" بیان کرد: امروز اینجا جمع شده ایم تا اعلام کنیم هر زمان لازم باشد، ما هستیم چون دل در این راه داریم و از مبارزه با استکبار خسته نخواهیم شد.
کیخا در ادامه با تبریک هفته بسیج و تقارن آن با هفته وحدت، گفت: پنج محور اصلی توسط بسیج دانشجویی در این هفته برنامه ریزی شده که نشست بصیرتی و معرفتی در خصوص 40سالگی انقلاب اسلامی، راه اندازی کرسی و تریبون آزد دانشگاهی از اول هفته بسیج تا 16 آذر، برپایی نمایشگاه دستاوردهای چهل سال انقلاب اسلامی، برگزاری جشنواره ققنوس از جمله برنامه های در دستور کار برای اجرا طی این هفته می باشد.
وی ادامه داد: برنامه تجمع دانشجویان همزمان در سه شهر استان برگزار شده است.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}