کد مطلب: 57520
 
در بیانیه مشترک امام جمعه زاهدان و استاندار سیستان و بلوچستان عنوان شد؛
13 آبان روز اعلام انزجار از استکبار جهانی/انقلاب اسلامی الگوی تمام عیار برای کشورهای آزادی خواه جهان است
امام جمعه زاهدان و استاندار سیستان و بلوچستان با دعوت از عموم مردم استان برای شرکت در راهپیمایی 13 آبان، انقلاب اسلامی ایران را الگویی تمام عیار برای کشورهای آزادی خواه جهان دانستند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۷
 
به گزارش زاهدنیوز ؛ آیت‌الله مصطفی محامی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان و احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان با صدور بیانیه‌ای از مردم استان برای حضور در راهپیمایی 13 آبان دعوت کردند.

در این بیانیه آمده است: مردم مسلمان و همیشه در صحنه استان سیستان و بلوچستان آبان‌ماه در تقویم انقلاب اسلامی بزرگی همچون تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، سالروز تبعید امام راحل(ره) و روز دانش آموز را در خود جای داده است و یوم ‌ا... ۱۳ آبان از شکوهمندترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی است که دانشجویان پیرو خط امام خمینی (ره)، با لبیک به فرمایشات امام‌شان، سفارت امریکا در تهران را به تصرف خود درآوردند و با فتح لانه جاسوسی امریکا، علاوه بر افشای چهره‌های سازش کار داخلی و دمیده شدن روحیه بیداری، هوشیاری ، وحدت و همبستگی در امت مسلمان؛ ابهت پوشالی امریکا در جهان را شکستند و هیات حاکمه امریکا را به خفت کشاندند.

این بیانیه می‌افزاید: اکنون انقلاب اسلامی ایران؛ با عبور از عرصه ها و فراز و فرودهای بسیار، در حالی پا به دهه پنجم حیات پر افتخار خود می گذارد که به برکت رهبری های حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، تلاش‌های دولت مردان و پشتیبانی همه جانبه آحاد مردم انقلابی از ولایت مطلقه فقیه و همه‌ی ارکان نظام؛ با حضوری مقتدرانه در برابر امریکا و دیگر کشورهای استکباری، به عنوان یک الگوی تمام عیار برای کشورهای آزادیخواه جهان مبدل گشته است و می رود تا به عنوان یک کشور توسعه یافته با جایگاه ممتاز اقتصادی،علمی و فناوری در سطح منطقه و جهان تبدیل گردد.

در این بیانیه آمده است: اینجانبان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو و دانش آموز پیرو راه امام(ره)، در آستانه یوم الله سیزدهم آبان ماه که بنیانگذار انقلاب اسلامی آن را انقلاب دوم و به مراتب بزرگتر از انقلاب نخست نامیدند، از کلیه طبقات و اقشار امت مسلمان دعوت می نماییم؛ به مانند همیشه با حضور پرشور و گسترده خود در راهپیمایی یوم ا... سیزده آبان به مدعیان دروغین مدافع حقوق بشر و آزادی اعلام کنند که جمهوری اسلامی ایران همواره خط نخست مقابله با استکبار و دفاع از مظلومان جهان است و در برابر هرگونه زیاده خواهی و جنایت آنان ایستاده است و در راه حفظ اسلام و قرآن هرگز از پای نخواهد نشست.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}