کد مطلب: 56468
 
35 هزار کیلوگرم فرآورده خام دامی معدوم شد
مدیر کل دامپزشکی سیستان و بلوچستان گفت: 35 هزار و 227 کیلوگرم انواع فرآورده های خام دامی فاسد از ابتدای امسال تاکنون در این استان جمع آوری و معدوم شده است.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۳
 
به گزارش زاهد نیوز به نقل از ایرنا،مهدی حسینی اظهار داشت: این مقدار فرآورده ضبط شده در بازرسی صورت گرفته از مراکز عرضه و توزیع فرآورده های خام دامی و مواد غذایی در سیستان و بلوچستان توسط کارشناسان و بازرسان دامپزشکی به دلیل تغییرات ارگانولپتیک انجام شد.
وی افزود: 9 هزار و 508 کیلوگرم از فرآورده خام دامی این مدت از سطح کشتارگاههای دام، 9 هزار و 102 کیلوگرم از کشتارگاههای طیور و 16 هزار و 617 کیلوگرم نیز از سطح مراکز عرضه فرآورده های خام دامی نظیر قصابی ها و سوپرمارکت ها جمع آوری و معدوم شد.
مدیرکل دامپزشکی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اهمیت نظارت بر مراکز عرضه، توزیع و بسته بندی فرآورده های خام دامی مسئولان این نهاد به طور مرتب به کنترل و رصد این مراکز می پردازند.
حسینی از شهروندان خواست برای تهیه گوشت سفید و قرمز مورد نیاز خود به مراکز تحت نظارت دامپزشکی سیستان و بلوچستان مراجعه کنند.
وی خاطر نشان کرد: شهروندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ارائه نظرات، انتقادات و شکایات خود با سامانه 1512 تماس برقرار کنند.
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}