کد مطلب: 57098
 
امام جمعه زاهدان:
سپاه پاسداران در دل مردم ایران و زنان و مردان آزاده جهان قرار دارد
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: سپاه در دل مردم ایران و زنان و مردان آزاده و مسلمان جهان اسلام است.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۵
 
به گزارش زاهدنیوز، حجت الاسلام‌ مصطفی محامی در خطبه های این‌ هفته نماز جمعه زاهدان که در مصلی قدس این شهرستان برگزار شد، افزود: سپاه یکی از ارکان اصلی انقلاب اسلامی‌ جزو لاینفک نظام است که اقدامات ذلیلانه و خصمانه هیچ کشور خارجی باعث تضعیف آن ‌نمی شود چرا که سپاه در دل مردم ایران و زنان و مردان آزاده و مسلمان جهان اسلام است.
وی ادامه داد: به برکت اقدامات مستکبرانه و نابخردانه آمریکا و دشمنان انقلاب اسلامی ملت ایران موفق شده تا با سرعت بیشتری مسیر پیشرفت خود را هموار کند.

وی اضافه کرد: اخرین‌ اقدام ابلهانه آمریکا تروریستی خواندن سپاه پاسداران است که نشان دهنده اوج حماقت، عجز و درماندگی دولت آمریکا است که قطعا تبعات منفی زیادی برای ترامپ و دولتش دارد.

به گفته محامی؛ علت اصلی عصبانیت آمریکا از سپاه این است که از همان آغاز انقلاب ودوران‌جنگ‌تحمیلی از هر طریقی که وارد شد تا به ‌کشور ضربه بزند به سد محکم سپاه برخورد کرد و تا امروز هم شکست خورده باقی مانده و خواهد ماند.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان سپاه را مایه افتخار و عزت کشور دانست و از خدمات سپاه نیز تقدیر و تاکید کرد: سپاه همواره در عرصه های سیاسی اقتصادی و فرهنگی‌گام‌های موثری برداشته که اقدامات این نهاد انقلابی در تامین زیرساخت های کشور تحسین‌برانگیز است.

شایان ذکر است در‌ پایان خطبه ها نیز با اهدا لوح به فرمانده قرارگاه قدس و ناظری جانشین سپاه سلمان از خدمات سپاه پاسداران در استان تقدیر شد و نمازگزاران زاهدانی نیز همگام با نمازگزاران سراسر کشور با تظاهرات و تجمعی و سر دادن شعارهایی علیه آمریکا و رژیم صهیونیستی، ضمن اعلام حمایت قاطعانه از سپاه پاسداران، خشم خود را از اقدامات و سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا بر علیه این نهاد مقدس و انقلابی نشان دادند.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}