کد مطلب: 56387
 
آغاز ماراتن طلایی کنکور در سیستان وبلوچستان/ 43 هزار داوطلب به رقابت پرداختند
صبح امروز همزمان با سراسر کشور 43 هزار و 524 داوطلب کنکوری در سیستان وبلوچستان برای قبولی در رشته مورد علاقه خود با هم به رقابت پرداختند.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۲
 
به گزارش زاهدنیوز، همزمان با سراسر کشور صبح امروز ماراتن طلایی کنکور بین داوطلبین شرکت کننده آغاز شد که در سیستان وبلوچستان هم بیش از 43 هزار داوطلب کنکوری برای قبولی در رشته مورد علاقه خود با هم به رقابت پرداختند.
صمیمی معاون آموزشی دانشگاه سیستان وبلوچستان در این خصوص گفت: از 43 هزار و 524 داوطلب کنکوری که امروز و فردا در سراسر استان در آزمون شرکت می کنند 60 درصد خانم هستند.
وی گفت: از این تعداد بیش از 20 هزار دانش آموز در رشته علوم تجربی، با بیشترین آمار و3 هزار داوطلب در رشته ریاضی و فنی با کمترین آمار باهم رقابت می کنند.


این مسئول ادامه داد: در کنکور امسال 16 هزار و 600 داوطلب در رشته های ریاضی ،انسانی و هنر و بقیه در رشته زبان خارجه شرکت دارند .
معاون آموزشی دانشگاه سیستان وبلوچستان بیان کرد: زاهدان با 12 هزار و 400 داوطلب بیشترین شرکت کننده و قصرقند با 650 داوطلب کمترین آمار کنکوری های امسال را دارد.
به گزارش عصرهامون همزمان با سراسر کشور در روزهای پنجشنبه و جمعه مصادف با هفتم و هشتم تیرماه چهل و سه هزارو 524 نفر داوطلب در 12 حوزه انتخابی سیستان وبلوچستان با هم به رقابت می پردازند که داوطلبان رشته های ریاضی و فنی و علوم انسانی صبح امروز پنجشنبه، هنر بعد از ظهر امروز و داوطلبان رشته تجربی صبح جمعه و زبان خارجه نیز عصر جمعه با هم به رقابت می پردازند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}