کد مطلب: 56766
 
وعده وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی محقق شد/دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر به دانشگاه ارتقاء یافت
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: با پیگیری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر به دانشگاه علوم پزشکی ارتقا یافت.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۵۹
 
به گزارش زاهدنیوز، پس از پیگیریهای دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر و همچنین تلاش نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهردر مجلس شورای اسلامی و بنابر درخواست مردم،معتمدین و علما وهمچنین قول مساعد وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سفر هفته گذشته به ایرانشهر، دانشکده علوم پزشکی این شهرستان به دانشگاه علوم پزشکی ارتقا یافت.
صبح روز گذشته با تصویب ارتقای دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر به دانشگاه علوم پزشکی در شورای گسترش وزارت بهداشت و درمان، آخرین وعده وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به مردم جنوب سیستان و بلوچستان محقق شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در این زمینه گفت: پس از رایزنی و پیگیری مستمر نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر و نگاه ویژه وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی با ارتقا دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر به دانشگاه علوم پزشکی و همچنین پردیس بین الملل درچابهار موافقت شد.
محمدمهران امینی فرد در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز، افزود: از سال آینده تحصیلی پذیرش دانشجوی پزشکی در کنکور سراسری صورت خواهد پذیرفت و علاوه بر آن مجوز آموزش تربیت بهداشت کار دهان ودندان برای کل استان سیستان وبلوچستان نیز اخذ شد.
شایان ذکر است متن پیام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در روز گذشته بدین شرح بوده است.
« باسلام واحترام،آخرین وعده به مردم نازنین بلوچستان امروزدرشورای گسترش تصویب شد،دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر با پردیس بین الملل درچابهار و پذیرش دانشجوی پزشکی دراولین کنکور سراسری و مجوز تربیت بهداشت کار دهان و دندان برای کل استان سیستان وبلوچستان مبارک باشد انشاءالله».
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}