کد مطلب: 61184
 
نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی:
از فعال سازی ظرفیت شرکت های زیرمجموعه ایران خودرو استقبال می کنیم
عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی فعال سازی ظرفیت شرکت های زیرمجموعه ایران خودرو به عنوان محل جدید افزایش درآمد این شرکت خودروساز را مثبت ارزیابی کرد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۷
 
به گزارش زاهدنیوز به نقل از مشرق نیوز،  علیرضا سلیمی در خصوص فعال سازی ظرفیت شرکت های زیرمجموعه ایران خودرو نظیر "مهرکام پارس" و تاسیس "پاورترین" به عنوان محل جدید افزایش درآمد این خودروساز اظهار داشت: با توجه به افزایش زیان دهی خودروسازان بزرگ از هر اقدامی که منجر به درآمدزایی و کاهش زیان دهی در شرکت های خودروسازی شود استقبال می کنیم.

وی همچنین ارائه خدمت به شرکت های خارج از مجموعه ایران خودرو با استفاده از ظرفیت شرکت های زیرمجموعه ایران خودرو را مثبت ارزیابی کرد و یادآور شد: نتایج این اقدام باید با ارائه مستندات و اعداد و ارقام همراه باشد تا مشخص شود استفاده از این ظرفیت چه میزان در درآمدزایی و کاهش زیان دهی ایران خودرو تاثیرگذار بوده است.

نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بهره وری و کارایی نیروی کار از شاخصه های مهم در ارزیابی عملکرد شرکت های خودروسازی است، عنوان کرد: ارائه آمار و ارقام از این جهت حائز اهمیت است که میزان درآمد، زیان، سود، بهره وری و در نهایت عملکرد شرکت های خودروسازی در هر حوزه ای را شفاف خواهد کرد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}