کد مطلب: 40060
 
پوشش های زننده بازیگران؛ هر روز بدتر از دیروز+تصاویر
در حالی که تنها 2 ماه به برگزاری جشنواره فیلم فجر مانده است، به نظر می رسد لزوم استفاده از قانون پوشش برای بازیگران بیشتر احساس می شود.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۱۴
پوشش های زننده بازیگران؛ هر روز بدتر از دیروز+تصاویر
 
بازیگران یکی از اقشار در جامعه هستند که همواره مورد توجه سایر مردم بوده و به خاطر در دست داشتن رسانه تصویری، تأثیر زیادی بر مردم به ویژه جوانان می‌گذارند.

همه بازیگران به نسبت سایر مردم در رفاه خوبی به سر می برند و به همین خاطر بسیاری از مردم دوست دارند بازیگر باشند.

در همین راستا پوشش بازیگران نیز برای جوانان یک الگوی بسیار مهمی است و حضور بازیگران در برنامه‌های رسمی و دسته جمعی با توجه به اینکه نگاه افراد زیادی به آن‌ها است کاملاً شخصیت این افراد را نشان می دهد.

این روزها که فرهنگ حجاب و پوشش بیشتر از هر زمان دیگر به یکی از دغدغه‌های مسئولین تبدیل شده است و به دنبال درونی سازی فرهنگ پوشش در جامعه طرح‌های مختلفی ارائه می شود، متأسفانه نظارتی بر نوع پوشش بازیگران وجود ندارد.

بازیگران ایرانی به ویژه بازیگران زن در سینمای کشور خارج از هر محدودیتی به خود اجازه می دهند که از هر نوع پوششی برای حضور در هر برنامه‌ای استفاده کنند.

این موضوع تا جایی شدت یافته است که برخی از این بازیگران با حضور در کشورهای خارجی اقدام به کشف حجاب کرده و پس از بازگشت به ایران نیز شاهد هستیم که هیچ گونه برخوردی از سوی مسئولین با آنها صورت نمی گیرد.

جشنواره فیلم فجر در سال گذشته یکی از بارزترین جلوه های قبح زدایی بازیگران از فرهنگ پوشش است؛ بازیگران در این جشنواره فارغ از رعایت چارچوب های اجتماعی و مذهبی، با هر تیپ و لباسی در این مراسم حاضر شدند.

در این میان برخی از بازیگران با افتتاح سالن‌ها و کلینیک‌های زیبایی در کنار درآمدهای میلیاردی خود درآمد دیگری را برای خود رقم میزنند که از رواج تجمل گرایی به دست می‌آید.

در این راستا اخیرا نیز عکس هایی مربوط به بازیگران از حضورشان در یک کلینیک زیبایی منتشر شده است که این عکس ها حاکی از همین موضوع است.

پرستو صالحی ،سحر زکریا در افتتاحیه کلینیک زیبایی (عکس)

پرستو صالحی ،سحر زکریا در افتتاحیه کلینیک زیبایی (عکس)

با توجه به نزدیک شدن به جشنواره فیلم فجر در سال جاری و حاشیه‌های پوششی که جشنواره فیلم فجر در سال گذشته داشت، به نظر می رسد بهتر است مسئولین قبل از رسیدن به بحران پوشش بازیگران در این جشنواره، فکری برای این موضع داشته باشند.

خارج از همه این مسائل لباس هرکس نشان دهنده شخصیت آن فرد بوده و قطعاً حضور این بازیگران با تیپ های خارج از عرف، نه تنها شخصیت این بازیگران را بالاتر نبرده بلکه بیشتر باعث مسخره و به حاشیه رانده شدن این بازیگران می شود.

عکس:مانور تلخ ابتذال در جشن حافظ

 

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}