کوهنوردی غیرعادی برای کمک به خیریه +عکس

11 مرداد 1393 ساعت 21:48

"استوارت کتل" یک مرد 49 ساله اهل ولز است که به نظر می رسد علاقه خاصی در کمک به خیریه ها دارد. او تا با حال مبالغ مختلفی برای حمایت از کودکان بیمار هدیه کرده است اما این بار راهی عجیب را برای کمک به خیریه و جمع کردن پول انتخاب کرده است.


به گزارش زاهدانه ، کمک به مراکز خیریه گاهی می تواند به سادگی پراخت مبلغی به عنوان هدیه باشد ولی برخی دوست دارند برای مشارکت دادن دیگران در این کار دست به کارهای عجیب غریب بزنند. برای مثال یک کوهنوردی غیرعادی می تواند نمونه مناسبی از نوع عجیب کمک به خیریه باشد.

"استوارت کتل" یک مرد 49 ساله اهل ولز است که به نظر می رسد علاقه خاصی در کمک به خیریه ها دارد. او تا با حال مبالغ مختلفی برای حمایت از کودکان بیمار هدیه کرده است اما این بار راهی عجیب را برای کمک به خیریه و جمع کردن پول انتخاب کرده است.او از روز چهارشنبه یک کوهنوردی عجیب را آغاز کرد است. این مرد قصد دارد بلندترین کوه ولز که 1085 متر ارتفاع دارد را به صورت چهاردست و پا و در حالی که یک جوانه کلم را با بینی روی زمین حمل می کند فتح نماید. او در طول مسیر و با هر بار استراحت این جوانه ها را می کارد پس در کل تثریبا به 50 جوانه گندم نیاز خواهد داشت.

استورات که حالا پس از سه روز تقریبا بخش زیادی از کوه را پیموده می گوید:" پوست زانوهایم از بین رفته است و کمرم هم دچار مشکلاتی شده اما تا زمانی که 5 هزار پوند پول برای خیریه جمع آوری نکنم دست از تلاش بر نخواهم داشت." او حالا یک روز دیگر تا قله فاصله دارد.

استورات در گذشته هم کارهای عجیبی را برای کمک به خیریه ها انجام داده است برای مثال کار قبلی او زندگی درون یک جعبه کوچک آن هم به مدت یک هفته بود. استورات در مسیر کوهنوردی دائما مقابل دوربین است تا تقلبی صورت نگیرد.


کد مطلب: 36328

آدرس مطلب: https://www.zahednews.ir/vdcbwfbf.rhb05piuur.html

زاهد نیوز
  https://www.zahednews.ir