کد مطلب: 62987
 
انقلاب اسلامی یک نظام مستقل و قدرتمند را مستقر کرد
مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: انقلاب اسلامی ایران با ارائه الگویی متعالی و متکی بر اندیشه‌های ناب اسلامی، یک نظام مستقل و قدرتمند را در ایران مستقر کرد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۰۰
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «زاهدنیوز»، حسن نکوئی بیان کرد: سقوط نظام شاهنشاهی و استقرار حکومت دینی پس از ۱۴۰۰ سال، کسب استقلال سیاسی و ایجاد نظام مبتنی بر ولایت‌فقیه با مشروعیت و اقتدار در ایران، از دستاوردهای مهم آن بوده است.

 متن این بیانیه‌ای به شرح ذیل است:

انقلاب اسلامی ایران، در چهل و پنجمین سالروز پیروزی خود همچنان پویا و سرزنده، مقتدرانه، عزتمند و با شتاب به‌سوی بالندگی و تحقق تمدن نوین اسلامی پیش می‌رود.

رمز موفقیت و سربلندی ملت ایران در پیشبرد اهداف و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی، «پیروی از ولایت‌فقیه»، «وحدت و مقاومت ملی» و «حضور آگاهانه و به‌موقع مردم در صحنه‌های نیاز انقلاب» است.

کارمندان بسیجی استان سیستان و بلوچستان، با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره)، شهدای انقلاب اسلامی، شهیدان عالی‌قدر انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافعان حرم و شهدای امنیت و خدمت کشور، به‌ویژه شهید قدس سردار دل‌ها سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی، ضمن دعوت از همه آحاد امت اسلامی، همراه و همگام با ملت ولایت‌مدار و شهیدپرور ایران اسلامی، بار دیگر با حضور پرشور و انقلابی خود در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، با ارزش‌های ناب اسلامی و آرمان‌های والای امامین انقلاب تجدید عهد و پیمان نموده و آمادگی خود را جهت خدمت در تمامی عرصه‌های موردنیاز کشور و مشارکت حداکثری در انتخابات اعلام می‌دارند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark