کد مطلب: 59650
 
امام جمعه اهل سنت میرجاوه مطرح کرد؛
بایدن ادامه دهنده راه ترامپ و اوباما/آمریکا باید تحریم های ظالمانه علیه ملت ما را به صورت عملی بردارد
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور گفت: این حرف تمام ملت است که تا هنگامی که آمریکا و غربی ها به تعهدات خود عمل نکرده و تحریم ها برداشته نشود، ما به برجام بازنمی گردیم.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۳
 
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور امام جمعه اهل سنت میرجاوه در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد: ایران همواره به تعهدات خود در برجام عمل کرده است و بیانات رهبر انقلاب مسیر راه جمهوری اسلامی را در موضوع برجام نشان داد و این حرف تمام ملت است که تا هنگامی که آمریکا و غربی ها به تعهدات خود عمل نکرده و تحریم ها برداشته نشود، ما به برجام بازنمی گردیم.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب با درایت و بصیرت راه درست را به ملت و دولت نشان دادند و هانگونه که ایشان گفتند به آمریکا هیچ اعتمادی نیست، بدعهدی انان آشکار شده و بایدن نیز سیاست های ترامپ و روسای جمهور پیشین آمریکا را دنبال می کند و هیچ گام مثبتی از سوی آنان در موضوع برجام و سیاست های دولت های قبل این کشور صورت نگرفته است و رییس جمهور جدید نیز ادامه دهنده همان مسیر غلط ترامپ و حامی منافع اسراییل است.

وی خاطرنشان کرد: دولتمردان باید بیانات رهبرمعظم انقلاب را سرلوحه کار خویش قرار دهند و مسیر صحیح را با توجه به آن پیدا کنند، اگر تاکنون منویات رهبر انقلاب به صورت کامل  در کشور اجرا می شد بدون شک به پیشرفت های چشمگیری در حوزه های مختلف دست می یافتیم، بایدن نیز جا پای ترامپ گذاشته و به دنبال ضربه زدن به جمهوری اسلامی است و همان سیاست را درپیش گرفته است.

مولوی ریگیان پور تاکیدکرد: جمهوری اسلامی ایران از مواضع خود در موضوع برجام کوتاه نمی آید، ملت ایران توانسته در جنگ اقتصادی که آمریکا در قبال ما در پیش گرفته پیروز شود ،مردم ما از مواضع خود کوتاه نمی آیند و این دولت بایدن است که باید به تعهدات برجامی خود عمل کند و تحریم های ظالمانه علیه ملت ما را به صورت عملی بردارد وگرنه جمهوری اسلامی به تمام تعهدات خویش عمل کرده است.

وی ادامه داد: نگاه به درون و اتکا به ظرفیت های درونی و غیر نفتی در کشور می تواند ما را به پیشرفت های چشمگیری برساند، نیروی انسانی جوان و پرتلاش در کنار استفاده از اقتصادمقاومتی می تواند بسیاری از مشکلات را حل کند و اگر از ابتدا دغدغه های رهبر انقلاب در این باره از سوی مسئولان به طور جدی تر پیگیری می شد امروز بسیاری از مشکلات را نداشتیم.

وی اذعان کرد: هنوز دغدغه های رهبر انقلاب درباره اقتصاد مقاومتی عملی نشده در واقع جهش تولید باید به صورت فرهنگ در کشور نهادینه شود اما هنوز این مورد به صورت جدی پیاده نشده است، همان گونه که در موضوعات موشکی و هسته ای خودکفا شدیم، نگاه به درون می تواند می تواند کشور ما را به به خودکفایی در زمینه های مختلف برساند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark