کد مطلب: 63501
 
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:
ایران نیازمند امتداد حرکت دولتمردان شهید است
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: کشور ایران نیازمند انتخابی شایسته برای امتداد حرکت شایسته دولتمردان شهید است.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۳۱
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زاهدنیوز، سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان صبح امروز در جمع فرماندهان و آحاد بسیجیان شهرستان های منطقه سیستان، اظهار داشت: از ابتدای پیدایش انقلاب اسلامی فتنه های بزرگی توسط دشمنان ما علیه مردم و کشور ما رقم خورد و دشمن تمام تلاش خود را به کار بست تا این حرکت عظیم را در ایران متوقف کند.

وی افزود: کسانی که امروز به دنبال سیاه نمایی اقدامات نظام اسلامی هستند می دانند که این انقلاب چه هدف و راهبردی را در جهان طی می کند؛ این نظام معادلات مستکبرین جهان را بر هم زد و توانست زورگویان عالم را به چالش بکشد.

فرمانده سپاه سلمان تاکید کرد: از روزهای ابتدایی شهادت آیت الله رئیسی و فقدان رئیس جمهور، دشمن تمام توان خود را در راستای راهبرد کم ارزش نشان دادن انتخابات به میدان آورد. دشمن پیشرفت و استقلال ما را بر نمی تابید و می خواست تا مردم ایران همچون زمان طاغوت مستعمره آنان باشند.

شفائی تصریح کرد: دشمن می داند مشارکت در انتخابات مشتی محکم بر دهان آنان است و می تواند باعث انسجام داخلی ایران شود. مشارکت حداکثری در انتخابات باعث توسعه و پیشرفت کشور می شود و ما را در مقابل فتنه ها بیمه می کند.

وی افزود: آن چیزی که از همه ما انتظار می رود حضور حداکثری در انتخابات و ایجاد روشنگری و انتخاب فرد اصلح می باشد؛ اقتدار امروز انقلاب اسلامی نتیجه تلاش های فرزندان غیوری است که در برهه های مختلف ایثار و جانفشانی نمودند.

فرمانده سپاه سلمان گفت: امروز افتخار می کنیم که پرچم جمهوری اسلامی ایران با حضور پرشور مردم بر قله های رفیع افتخار برافراشته است؛ رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی توانست با اتکاء به توان داخلی ثمرات زیادی را رقم بزند. این شهید عزیز توانست نقشه های دشمنان را یکی پس از دیگری نقش بر آب کند.

شفائی تصریح کرد: دشمن برنامه داشت تا اقتصاد ایران را به نابودی بکشاند اما تلاش های دولت مردان ما باعث شد تا نقشه های آنان به نتیجه نرسد و نظام اسلامی با اقتدار بیشتری به کار خود ادامه دهد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: کشور ایران نیازمند انتخابی شایسته برای امتداد حرکت شایسته دولتمردان شهید است؛ انتخابی که اقتدار امروز و فردای کشور ما را تامین و دشمنان را نسبت به آینده ایران اسلامی ناامید نماید.
Share/Save/Bookmark