کد مطلب: 63153
 
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:
همه باید برای تحقق شعار سال نقش ایفا کنیم
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: هر فردی در هر جایگاه و لباس و عضویت می‌تواند در عملیاتی‌کردن شعار سال نقشی ایفا کند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۰۸:۳۸
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «زاهدنیوز» به نقل از روابط‌عمومی سپاه سلمان، سردار احمد شفائی صبح امروز در دیدار با جمعی از سربازان سپاه استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: از اقدامات ارزشمند همه شما عزیزان در هر یگان و رده‌ای که خدمت می‌کنید تشکر و قدردانی می‌کنم.

 وی افزود: سرسبد نعمات الهی که باید به‌واسطه آن شاکر خداوند باشیم سلامت و امنیت است و در زمینه امنیت همه شما عزیزان نیز نقش دارید و باید خداوند را به‌واسطه قرارگرفتن در این مسیر شاکر باشیم.

 فرمانده سپاه سلمان استان تأکید کرد: امنیت یک مقوله پیچیده است و هر تلاش و اقدام شما و همه متولیان امنیت که انجام می‌دهند می‌تواند در این زمینه تأثیرگذار باشد؛ امیدواریم بتوانیم در سال جدید وظیفه و مأموریت خود را ویژه‌تر پیگیری کنیم.

 شفائی تصریح کرد: در سال جدید در کنار رسالتی که برعهده ما گذاشته شده مبنی بر دفاع از انقلاب و دستاوردهای آن در زمینه شعار سال نیز یک مأموریت جدید داریم؛ هر عزیزی در هر جایگاه و لباس و عضویت می‌تواند در عملیاتی‌کردن شعار سال نقشی ایفا کند. امسال تأکید مقام معظم رهبری بر مشارکت مردمی است و همه ما باید تلاش کنیم تا در این زمینه فعال‌تر عمل کنیم.

 فرمانده سپاه سلمان در پایان سخنانش خاطرنشان کرد: از فرصت استثنایی خدمت سربازی در زمینه بالابردن توانایی، تخصص و همچنین تقویت مباحث اعتقادی خود استفاده کنید.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark