کد مطلب: 63506
 
استاندار سیستان و بلوچستان:
مشارکت مردم در انتخابات گفتن نه به دشمن و لازمه اقتدار نظام است
استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اهمیت حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو گفت: مشارکت مردم در انتخابات بسیار با اهمیت و در واقع گفتن «نه» به دشمن و لازمه اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۵۶
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «زاهدنیوز»، محمد کرمی روز پنجشنبه در کارگروه مولدسازی دارایی های دولت در سیستان و بلوچستان بیان کرد: حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات در واقع یک نه محکم به دشمن است و باعث می‌شود همه برنامه‌ریزی‌های دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی نقش بر آب شود.

وی با بیان اینکه انتخابات یک فرصت است و باید از این فرصت استفاده کرد، تصریح کرد: سلامت و امنیت انتخابات بسیار مهم است و همه دستگاه‌های اجرایی به عنوان مجریان و برگزارکنندگان انتخابات با تامین امکانات مورد نیاز باید کمک کنند که یک انتخابات پرشور و در عین سلامت و امنیت برگزار شود.

استاندار بیان کرد: خبر شهادت ۲ نفر از نیروهای دست‌اندرکار در امر انتخابات در جمعه گذشته به دست اشرار کوردل کام همه ما را تلخ کرد اما عاملان این جنایت شناسایی شده‌اند و به سزای عملشان خواهند رسید.

وی افزود: این تحرکات ناجوانمردانه و برخورد دوگانه غرب در امر برگزاری انتخابات و توهین خودفروخته ها به رای دهندگان در پای صندوق‌های رای در خارج از کشور نشان از درماندگی دشمن در برابر نظام جمهوری اسلامی ایران است.

کرمی عنوان کرد: با همه این‌ سنگ اندازی‌ها و فراز و نشیب‌ها، آینده روشن و از آن اسلام عزیز و انقلاب اسلامی خواهد بود.

مولد سازی فرصتی مغتنم برای توسعه سیستان و بلوچستان

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مولدسازی فرصتی مغتنم در مسیر توسعه و تامین نیازمندی های استان است.

وی با بیان اینکه مولدسازی فرصتی مغتنم برای توسعه و تامین نیازمندی‌های سیستان و بلوچستان است، افزود: بحث مولدسازی موضوع مهمی است که پیگیری‌ها و جلسات متعددی در جهت اجرای آن انجام شده اما این روند در استان در مقایسه با سایر استان‌ها نیاز به تلاش بیشتری دارد.

کرمی گفت: موارد مصوب در این حوزه باید به طور جدی و با سرعت اجرایی شود و گزارش اقدامات انجام شده ارائه شود.

وی تصریح کرد: سلامت در اجرای روند مولدسازی بسیار مهم است و همه مراحل اجرایی باید در عین شفافیت اجرا و مناقصات مربوط در سلامت کامل و با اطلاع رسانی عمومی برگزار شود.
Share/Save/Bookmark