کد مطلب: 63508
 
هم‌زمان با سراسر کشور؛
رأی‌گیری انتخابات ریاست‌جمهوری در زاهدان آغاز شد
حماسه مردم دیار آفتاب مردم ولایت‌مدار زاهدان برای شورآفرینی در مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری آغاز شد.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ تير ۱۴۰۳ ساعت ۰۸:۰۵
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «زاهدنیوز»، هم‌زمان با سراسر کشور، فرایند رأی‌گیری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در ۲۴۳ شعبه اخذ رأی در زاهدان آغاز شد.

هم‌زمان با سراسر کشورمان فرایند رأی‌گیری آغاز شد که صفوف و حضور غرورآفرین مردم در همین ساعات اولیه صبح نویدبخش یک انتخابات باشکوه و با مشارکت بالای مردم این خطه خواهد بود.


ساکنان زاهدان امروز جمعه پانزدهم تیرماه بار دیگر به میدان آمده‌اند تا شکوه حضور در پای صندوق‌های رأی را به نمایش بگذارند اینجا در زاهدان امروز مردم با شوروشوق برای رأی‌دادن به کاندید موردعلاقه خود به میدان آمده‌اند.

بسیاری از شهروندان در همین ساعت‌های ابتدای روز به شعب اخذ رأی آمده‌اند تا پیش از اوج‌گیری گرمای هوا وظیفه ملی خود را انجام داده باشند.

 زاهدان دارای ۵۱ شعبه سیار و ۱۹۲ شعب ثابت است همچنین شعب شلوغ شناسایی شد و به جهت کمک به این شعبات شعب سیار دوم و پشتیبان را در نظر گرفته شد تا خدمات بهتر و بیشتری را ارائه شود.


 واجدان شرایط رأی‌دهی در زاهدان باید از بین دو نامزد حاضر در مرحله دوم، یعنی سعید جلیلی یا مسعود پزشکیان یک نفر را به‌عنوان رئیس‌جمهور مدنظر خود انتخاب کنند.

 در مرحله اول چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در استان، میزان مشارکت ۴۰ درصدی توسط مردم سیستان و بلوچستان در روز هشتم تیر ثبت شد.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark