کد مطلب: 63505
 
فرمانده ناحیه بسیج سپاه زاهدان:
هر برگ رأی سرنوشتی جدید خلق می‌کند
فرمانده ناحیه بسیج سپاه زاهدان گفت: انتخابات لحظه سرنوشت‌ساز است هر رأی ما آری به‌نظام است هر برگ رأی ما سرنوشتی جدید را خلق می‌کند ما در حساس‌ترین لحظه‌های تاریخ هستیم.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۵۲
 
سرهنگ محمدرضا نخعی در گفتگو با خبرنگار زاهدنیوز بیان کرد: ایران اسلامی از تحریم‌ها از فتنه‌های مختلف در ادوار گذشته همواره پیروز و سربلند بیرون‌آمده است دشمن تمام توان خود را در متمرکز کرده تا کشور را به سمت نابودی سوق بدهد اما ملت بزرگ ایران این فتنه‌ها را خاموش کرد و راه را ادامه داد اکنون در بهترین موقعیت جهانی هستیم.

وی ادامه داد: ملت ما بر توکل بر خدا و اذن خداوند عمل کرد و قوی‌ترین تصمیمات را همواره گرفته‌است حتی انقلاب اسلامی ما بزرگ‌ترین تصمیم بود محصول توکل، صبر و اعتماد به خدا و رهبر فقید انقلاب بود این انقلاب نشانگر شکوه و عظمت اتحاد و همدلی مردم و رهبری بود.

فرمانده ناحیه بسیج سپاه زاهدان تصریح کرد: امروز ما در معرض یک رویداد تاریخی و سرنوشت‌ساز هستیم ارزش برخی لحظه‌ها تا سال‌ها اهمیت دارد گاهی اگر در یک‌لحظه تردید یا سستی کنند ممکن است تا سال‌ها ضرر آن را ببینیم.

وی با اشاره به سخن امام علی (ع) افزود: اگر کار را به یکدیگر واگذار کنیم یا یکدیگر را یاری نکنیم و دست‌هایمان در کنار هم نباشد و قلب‌ها به هم نپیوندد آنگاه سرمایه‌ها را دشمن به غارت می‌برد.

نخعی اذعان کرد: انتخابات لحظه سرنوشت‌ساز است هر رأی ما آری به‌نظام است هر برگ رأی ما سرنوشتی جدید را خلق می‌کند ما در حساس‌ترین لحظه‌های تاریخ هستیم در این انتخابات در معرض قضاوت جهانی هستیم و دنیا قضاوت می‌کند نباید جوری عمل کرد که دشمن به طمع بیفتد.

وی ادامه داد: تشییع‌ شهدای خدمت نشان داد چگونه مردم از غم فراق رئیس‌جمهور شهیدشان بر سر می‌زدند مردمی که هفته گذشته نیامدند بخشی از همین مردم بودند که برای رئیس‌جمهورشان آمدند و گریستند اما شاید بی‌تفاوتی نشان دادند، آنانی که بی‌تفاوتی از خود نشان دادند بدانند این برای کشور ما آسیب‌زا است امروز انتخابات میدان جهاد است هر رأی همانند موشکی عمل می‌کند دشمنان در کمین هستند و از اشتباهات ما استفاده می کند ما در حساس‌ترین لحظه تاریخ هستیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زاهدان مطرح کرد: ما با حضور در انتخابات مشعل‌های امید را در دل کشورهای مظلوم مانند فلسطین روشن می‌کنیم، دشمنان ملت به ما نگاه می‌کنند باید حماسه‌سازی کرد همه اقشار جامعه برای مشارکت مردم باید متمرکز شوند و دعوت به مشارکت تا آخرین ساعات لازم است.

وی افزود: ما می‌خواهیم راه ناتمام شهید جمهور را ادامه دهیم باید این بی‌تفاوتی‌ها را به حساسیت و مسئولیت در مردم تبدیل کرد ما ایران قوی می‌خواهیم با ایران قوی پیشرفت می‌کنیم و ایران قوی با اتصال مردم به‌نظام انجام می‌شود.پس همه با هم برای داشتن یک ایران قوی به پای صندوق های رای خواهیم رفت.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark