کد مطلب: 63515
 
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان
جابجایی بیش از یک میلیون تن کالا در سیستان و بلوچستان
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت:در سه ماهه اول سال ۱۴۰۳ میزان یک میلیون و ۸۹ هزار و ۶۴۳ تن کالا در قالب ۶۸ هزار و ۵۲۴ سفر ناوگان باری جابه جا شده است.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ تير ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۴۰
 
تیمور باقری در گفتگو با خبرنگار زاهدنیوز بیان کرد: در سه ماهه نخست سالجاری، میزان یک میلیون و ۸۹ هزار و ۶۴۳ تن کالا در این استان جابجا شده است که از این میزان جابجایی کالا ۸۹۰ هزار و ۹۷۲ تن کالا درون استانی و ۱۹۸ هزار و ۶۷۱ تن کالا نیز به مقصد برون استانی بوده است.

وی عمده کالاهای جابجا شده طی این مدت را فرآورده های نفتی، سیمان و آرد عنوان کرد و ادامه داد: تعداد سه پایانه بار، ۷۷ شرکت حمل‌ونقل کالا، بیش از ۱۰ هزار راننده باری در حوزه تحت پوشش این اداره کل در حال فعالیت هستند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان تصریح کرد: بیشترین جابجایی کالا در این مدت به ترتیب از شهرستان های زاهدان، خاش، زابل و سراوان رقم خورده است.

وی در پایان با بیان اینکه در قالب کمیسیون ماده ۱۲ نظارت ویژه بر عملکرد شرکت های حمل و نقل انجام می‌شود، از مردم، رانندگان و صاحبان کالا خواست هرگونه شکایات خود را از طریق سامانه ۱۴۱ جهت رسیدگی به این اداره‌کل اطلاع دهند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark