کد مطلب: 58099
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه عنوان کرد؛
ورود نفتکش های ایرانی به ونزوئلا ابهت پوشالی آمریکا را فرو ریخت
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور گفت:ورود نفتکش های ایرانی به ونزوئلا اقتدار و صلابت ایران را به نمایش گذاشت و ابهت پوشالی آمریکا را فرو ریخت.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۰
 
مولوی ریگیان پور امام جمعه اهل سنت میرجاوه در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز، بیان کرد: ورود نفتکش های ایرانی به ونزوئلا اقتدار و صلابت ایران را به نمایش گذاشت و ابهت پوشالی آمریکا را فرو ریخت.

وی افزود: اگر چه آمریکا کشور ما را تحریم کرده است اما مبادلات اقتصادی ما کشورهای دنیا ادامه خواهد داشت و این انتقال بنزین به ونزوئلا جنگ روانی آمریکا را خنثی کرد و اقتدار جمهوری اسلامی را به تصویر کشید و این پیروزی سیاسی برای ایران اسلامی محسوب می شود.

وی خاطرنشان کرد: ورود موفقیت آمیز کشتی های ایرانی به آب های ونزوئلا شکستی بزرگ برای آمریکا بودسیاست های خصمانه دولت آمریکا و الفبای تهدید و تحریم این کشور دیگر کارساز نیست و مردم ما با نیروی ایمان بر هر تهدیدی پیروز می شوند.

مولوی ریگیان پور تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران همواره حسن نیت خود در روابط با سایر کشورها ثابت کرده است و هیچ قدرتی نمی تواند فرزندان ایران زمین را از رسیدن به اهداف خود باز دارد آمریکا فهمید اگر اقدامی برای جلوگیری از صدور نفت ایران داشته باشد با پاسخ محکم جمهوری اسلامی مواجه خواهد شد.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}