کد مطلب: 49552
 
در محفل انس با قرآن کریم مطرح شد؛
اقتدار نظام در گرو پشتيبانی مردم است/ توطئه دشمنان قبل از وقوع خنثی می شود
امام جمعه زاهدان با بیان اینكه دشمنان سعی دارند بين نيروهای مسلح و مردم گسل وجدايی ايجاد كنند، گفت: اقتدار نظام در گرو پشتيبانی مردم است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۰۰
 
به گزارش زاهدانه، آيت الله عباسعلی سليمانی در محفل انس با قرآن کریم که با موضوع شهدای گمنام نيروی انتظامی استان در مسجد جامع شهرستان زهدان برگزار شد، اظهار داشت: يادمان و احترام به شهدا يک ارزش است، به قدری اين ارزش بالاست كه مقام معظم رهبری فرمودند كه تكريم از شهدا كمتر از شهادت نيست.
وی گفت: تجليل از شهدا در لقای قرآن ارزش مضاعف دارد زيرا كه حاضران در اين محفل را در دريايی بيكران قرآن شناور می كند.
امام جمعه زاهدان افزود: شهدا برای قرآن به شهادت رسيدند و اكنون ما با خواندن قرآن، آيات قرآن را به روح شهدا هديه می كنيم.
وی با اشاره به اینکه پليسی قدرتمند است كه مردمی باشد، ادامه داد: پيوند نيروهای مسلح با مردم و بالعكس آن برای كشور افتخار آميز به حساب می آيد.
آیت الله سلیمانی بیان کرد: همين شعار مردم فدای ارتش و ارتش فدای مردم بود كه رژيم 2500 ساله شاهنشاهی به زير كشانده شد.
وی با هشدار به اين مطلب كه دشمنان سعی دارند بين نيروهای مسلح و مردم گسل و جدايی ايجاد كنند، عنوان داشت: اقتدار نظام در گرو پشتيبانی مردم است.

ساختار نيروی انتظامی بر مبانی مكتب اسلامی شكل گرفته است
فرمانده نيروی انتظامی سيستان و بلوچستان در این مراسم با اشاره به اینکه کنگره سرداران و 2 هزار شهيد نيروی انتظامی 19 اسفند در زاهدان برگزار می شود، گفت: اين كنگره با برنامه ريزی 5 و 6 ماه گذشته برای تجليل و تكريم از شهدای نيروی انتظامی است كه در طول سالهای گذشته برای استقرار امنيت تلاش و زحمت كشيدند و تا پای جان پيش رفتند.
سردار حسين رحيمی با اشاره به فرمايش مقام معظم رهبری در خصوص اينكه گراميداشت و تكريم مقام شهادت كمتر از شهادت نيست، گفت: درود می فرستيم به روح پرفتوی بنيانگذار جمهوری اسلامی ايران كه با مديريت پيامبرگونه خود نيروی انتظامی را به سمت و سویی سوق داد كه از متن جامعه شكل گيرد.
وی با اشاره به اينكه نيروی انتظامی يک نيروی مكتبی است كه همواره گوش به فرمان رهبری است، تاكيد كرد: پرسنل نيروی انتظامی پاسدار ارزش های دين هستند و حاضرند جان خود را در اين راه تقديم كنند.
سردار رحيمی با بيان اين مطلب كه هر كسی در جهت استقرار نظام تلاش كند همواره عزيز و احترام بر آن واجب می شود، افزود: نيروی انتظامی در راستای استقرار انقلاب گام برداشته و همه هستی خود را برای آرامش جامعه به صحنه آورده است.
اين مقام مسئول نظامی در استان در ادامه خاطرنشان کرد: نيروی انتظامی استان به اين توان و قدرت رسيده كه هر گونه توطئه ای را قبل از رخ دادن آن شناسايی و خنثی می كند.
سردار رحيمی تصريح كرد: نيروهای امنيتی با اقتدار و قاطعانه در برابر هر گونه عمل نابخردانه از سوی دشمنان ايستاده اند و توطئه های آنها را خنثی كرده اند.
وی سال 94 را سال طلايی برای نيروی انتظامی استان ياد كرد و افزود: با اين مرز طولانی و انواع و اقسام توطئه ها دشمنان نتوانستند هيچ غلطی بكنند.
در پایان لازم به ذکر است که محفل انس با قرآن با موضوع شهدای گمنام نيروی انتظامی استان سیستان وبلوچستان با حضور مسئولان لشكری، كشوری، فرماندهان نظامی و انتظامی، خانواده شهدا و ايثارگران در مسجد جامع زاهدان برگزار شد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}