کد مطلب: 56070
 
مسئول کمیته نظارت و بازرسی کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان:
پیشرفت ۷۰ درصدی ساخت المان شهدا /کمیته ها ۷۰ درصد اقدامات خود را تا کنون انجام داده اند
مسئول کمیته نظارت و بازرسی کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان از پیشرفت ۷۰ درصدی کمیته ها خبر داد.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۳
 
به گزارش زاهدنیوز، علیرضا زینلی در گفت و گو با خبرنگار سایت فائزون ضمن تقدیر و تشکر از اصحاب رسانه در اشاعه فرهنگ جهاد و شهادت اظهار داشت: این کنگره از سالها پیش آغاز به کار کرد و در سال ۹۵ و ۹۶ اقدامات خوبی را انجام داده است.
وی ضمن تقدیر از سردار معروفی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان و سایر همکاران ایشان در اجرای کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان افزود: عمده اقدامات کمیته نظارت و بازرسی کنگره شامل شش محور است که باید انجام شود.
وی اضافه کرد: این محورها شامل انجام بازرسی از قبل، حین و بعد اجرای کنگره که کلیه عملکرد کمیته ها را در نظر دارد و به هر ترتیب باید در همه کمیته ها حضور فعال داشته باشد؛ نظارت بر عملکرد کمیته ها پیش از آغاز و حین انجام کار؛ نظارت بر عملکرد اجلاسیه کنگره شهدای استان در شهرستانها و همچنین نظارت بر عملکرد کنگره ملی شهدای استان و ارزیابی آن بعد از پایان اجلاسیه؛ بازرسی ستادی مسئولین و روند فعالیت کمیته ها و تخصیص اعتبارات لازم بعد از ارزیابی عملکرد آنها و همچنین تهیه گزارش کامل از نحوه اجرای برنامه های اجلاسیه می شود.
وی بیان داشت: طی رصدی که تا کنون انجام شده کمیته ایثارگران؛ کمیته جمع آوری؛ کمیته بانوان؛ کمیته گنجینه ها؛ کمیته ورزش و جوانان؛ کمیته برنامه و بودجه؛کمیته شهرستانها 70 درصد کار را انجام داده اند و انشالله با عنایت خداوند سبحان و عنایت شهدا، این کنگره به نحو احسن در استان سیستان و بلوچستان انجام شود.
وی تاکید کرد: شهدا نور هستند و انشالله این نور در استان سیستان و بلوچستان و شهرستانهای هم جوار و کشور همچون خورشیدی تابناک بدرخشد.
وی ضمن تقدیر و تشکر از سرهنگ پور احمدیان مسئول کمیته امور شهرستانها اضافه کرد: کمیته پژوهش و تالیف و تدوین نیز چاپ کتاب داشته است که انجام شده و کمیته ورزش و جوانان تا به امروز یادواره شهدای ورزشکار را برگزار کرده و ساخت المانهای شهدا نیز تا 70 درصد کار انجام شده است.
انتهای پیام /
Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}