کد مطلب: 56021
 
گلایه مردم زاهدان از اختلال در خطوط مخابراتی/ مدیر منطقه مخابرات سیستان و بلوچستان: نقص فنی عامل خرابی خطوط بود
اختلال در خطوط اعتباری و ثابت همراه اول در شب گذشته، مردم زاهدان را با مشکلاتی مواجه کرد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۶
 
به گزارش زاهدنیوز به نقل از عصرهامون، اوایل شب گذشته، مردم زاهدان در تماس هایی که به وسیله شبکه های اعتباری و ثابت همراه اول با مخاطب مورد نظرشان می گرفتند متوجه شدند که صدا به طرف مقابل نمی رسد.
یکی از شهروندان زاهدانی در این خصوص گفت: شب گذشته خانواده ام با من تماس می گرفتند اما چون صدایی به آنها نمی رسید بسیار نگران شده بودند.
محمد یکی از شهروندان زاهدانی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون افزود: از حدود ساعت18 روز گذشته تاکنون، با مشکلات فنی زیادی در برقراری ارتباط از طریق تلفن های همراه مواجه بودیم که می طلبد با اقدامات مسئولان دیگر شاهد اینگونه مشکلات در برقراری ارتباطات نباشیم.
یکی دیگر از شهروندان ضمن تشکر از نیروهای شرکت مخابرات در رسیدگی به موقع برای رفع اشکالات و عیب یابی از خطوط گفت: حضور به موقع این ماموران باعث شد اشکال شب گذشته در سریعترین زمان رفع شود که این آمادگی بسیار خوب بود.

نقص فنی عامل اشکال خطوط همراه اول در شب گذشته
در تماسی که خبرنگار اجتماعی عصرهامون با محمود رضا رضایی مدیر منطقه مخابرات سیستان و بلوچستان داشت وی گفت: وجود نقص و اشکال فنی عامل خرابی خطوط شبکه های اعتباری و ثابت همراه اول در شب گذشته بوده است.
وی در تشریح جزئیات این اتفاق بیان کرد: شب گذشته حدود ساعت 19 و 30 دقیقه به دلیل اشکال فنی، صدا در خطوط اعتباری و ثابت همراه اول رد و بدل نمی شد که پس از عیب یابی، ظرف مدت کمتر از 60دقیقه این مشکل برطرف شده و هیچ مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

شایان ذکر است پایگاه خبری عصرهامون آماده دریافت و پیگیری مشکلات مردم سیستان و بلوچستان می باشد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark