کد مطلب: 53454
 
افشاگری‌ مقام صهیونیستی درباره رژیم آل‌ خلیفه
معاون وزیر همکاری رژیم صهیونیستی از روابط بسیار نزدیکش با سران آل‌ خلیفه، پرده برداشت.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۳۷
 

به گزارش زاهدانه به نقل از العالم، «ایوب قرا»، معاون وزیر همکاری منطقه‌ای رژیم صهیونیستی در گفتگو با روزنامه «هآرتس» از نقش خود در سفر هیئتی از خاخام های یهودی به بحرین پرده برداشت و گفت این هیئت با برخی از سران رژیم آل خلیفه دیدار کرده است.

به گزارش سایت مراه البحرین، ایوب قرا همچنین، فاش کرد دختر حاکم بحرین چند سال پیش، به طور مخفیانه برای عمل جراحی وارد فلسطین اشغالی شده است.

وی خاطرنشان کرد رژیم صهیونیستی تقریبا با تمام کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس ارتباط دارد.
قرا به روزنامه هارتس گفت: «هیچ یک از کشورهای عربی البته پشت درهای بسته و نه علنی، هیچ علاقه ای به مسئله فلسطین ندارند.»

وی افزود: «کشورهای عربی درگیر مسائل خود هستند و فقط سعی می کنند موجودیت خود را حفظ کنند، زیرا از ایران می ترسند؛ لذا هیچ کدام از آنها به فکر آغاز عملیات سیاسی جدید نیستند.»

این مسئول صهیونیستی در ادامه گفت: «پس از آغاز دوره ریاست جمهوری دونالد ترامپ، روابط بین کشورهای عربی و اسرائیل به دلیل ترس آنها از ایران گسترش خواهد یافت، و توافقنامه مکانیسم دفاعی و ایجاد دستگاه ضد تروریسم و ضد ایران با مشارکت اسرائیل بین آنها امضا خواهد شد.»
وی در تشریح چگونگی موفقیت خود در اجرای این نقشه گفت: «چند سال قبل دختر حاکم بحرین را برای انجام عمل جراحی به اسرائیل آوردم، او تصور نمی کرد که بهبود یابد. از آن زمان به بعد، تماس هایی با آنها برقرار کردیم. آنها نیز یک یهودی را به عنوان سفیر بحرین در آمریکا انتخاب کردند. در حالی که بحرین فقط 37 نفر یهودی دارد. وی امروز یکی از وزرای کابینه بحرین است. ما در ابوظبی، دفتر نمایندگی داریم همچنین روابط بسیاری خوبی با مغرب و تقریبا تمام کشورهای حاشیه خلیج فارس داریم. کما اینکه روابط ما با برخی کشورهای منطقه مثل اردن، مصر و ترکیه بهتر از همیشه است.»


انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark