کد مطلب: 57109
 
مسئول روابط عمومی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان خبر داد:
آماده باش 12 ایستگاه عملیاتی زاهدان برای خدمات رسانی به حادثه دیدگان احتمالی سیلاب
مسئول روابط عمومی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان گفت: 12ایستگاه عملیاتی آتش نشانی برای خدمات رسنی به حادثه دیدگان احتمالی سیلاب، در مرکز سیستان و بلوچستان به حالت آماده باش قرار گرفته اند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۲
 
علی نجفی زاده در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز،افزود: با توجه به هشدار هواشناسی مبنی بر احتمال جاری شدن سیلاب، تمامی مجموعه شهرداری زاهدان به حالت آماده باش شده اند که آتش نشانی نیز جزء این سازمانها می باشد.

وی ادامه داد: در حال حاضر 10ایستگاه عملیاتی آتش نشانی زاهدان به همراه دو ایستگاه آتش نشانی شهرک های صنعتی که باتوجه به تفاهم نامه به همکاری آتش نشانی این کلان شهر آمده است با تجهیزات و امکانات لازم در آماده باش کامل قرار گرفته اند.

وی اظهار کرد: براین اساس 182 نیروی انسانی در بخش عملیاتی و ستادی با بهره گیری از 26 خوردو عملیاتی سنگین در زاهدان آماده ارائه خدمات به حادثه دیگان احتمالی سیلاب و بارندگی اخیر هستند.

وی خاطر نشان کرد: در صورت هر حادثه ای که نیاز به خدمات سازمان آتش نشانی زاهدان می باشد، مردم می توانند با شماره تماس 125 تماس بگیرند تا در سریعترین زمان ممکن خدمات لازم ارائه شود.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}