کد مطلب: 56909
 
امام جمعه زاهدان:
حضور در راهپیمایی 22بهمن به جنبش های بیداری اسلامی قدرت می دهد/در دهه 50باید دولت اسلامی معنا پیدا کند
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: حضور هر چه بیشتر مردم در راهپیمایی 22بهمن، به جنبش های بیداری اسلامی قدرت و توان بیشتری می دهد.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۷
 
به گزارش زاهدنبوز، آیت الله عباسعلی سلیمانی در خطبه های نماز جمعه زاهدان، افزود: حضور باشکوه و هر چه بیشتر مردم در راهپیمایی 22بهمن، به جنبش های بیداری اسلامی قدرت و توان بیشتری می دهد و مردم ما ثابت کرده اند که سال به سال این راهپیمایی با انبوه جمعیت برگزار می شود.

وی با اشاره به ثاثیر حضور حداکثری مردم در حماسه های مختلفی به مثل انتخابات و راهپیمایی ها، ادامه داد: حضور مردم در راهپیمایی به مثل 22 بهمن که در پیش رو قرار دارد، از نظر سیاسی باعث افزایش قدرت چانه زنی مسئولان به پشتوانه مردم در سطج بین الملل می شود.

وی تصریح کرد: در دهه پنجم باید دولت اسلامی معنا و شکل پیدا کند، چرا که در طی 4دهه گذشته جمهوری اسلامی داشته ایم اما دولت اسلامی نداشتیم.

وی اضافه کرد: اگر در طی 40سال گذشته دولت اسلامی تحقق پیدا می کرد، امروزه شاهد اختلاس و ضعف در مدیریت و غیره در دولتهای مختلف نبودیم، دولت اسلامی زمانی خواهیم داشت که اسلام در سراسر دولت و ایران ملموس باشد.

خطیب نماز جمعه زاهدان بیان کرد: برای تحقق دولت اسلامی در دهه پنجاه، نیازمند تلاش بیش از پیش مردم و مسئولان و برنامه ریزی لازم می باشیم.

وی ضمن دعوت به حضور حداکثری مردم در مراسم 22بهمن، تاکید کرد: حضور در این مراسمات، بیعتی دوباره با امام راحل(ره)، شهدا، جانباران و مقام معظم رهبری می باشد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}