کد مطلب: 57193
 
گلایه ساکنان بولوار معلم زاهدان از عدم اتصال گاز شهری/سرپرست شرکت گاز زاهدان: تا دو ماه آینده مشکل برطرف می شود
ساکنان بولوار معلم، دانش و خیابان های اطراف این منطقه، از عدم اتصال شبکه گاز شهری در این قسمت از کلان شهر زاهدان، گلایه مند هستند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۱
 
به گزارش زاهدنیوز، در هفته های اخیر برخی از ساکنان بولوار معلم زاهدان، خبابان دانش و غیره در تماس هایی جدا گانه، از عدم اتصال گاز شهری به لوله کشی انجام شده منازل خود گلایه کرده و خواستار پیگیری این موضوع از مسئولان مربوطه شدند.

یکی ساکنان بولوار معلم زاهدان در این زمینه گفت: چند ماه است که علمک ها را تا درب منازل آورده اند اما هنوز گازی وارد لوله های شبکه گاز رسانی شهری نشده است.

خیاطی در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز، افزود: اغلب منازل گازکشی منازل و واحدهای صنفی خود را انجام داده اند اما وقتی به شرکت گاز برای گاز رسانی مراجعه می کنند با عدم وجود گاز در شبکه گاز رسانی انجام شده اطلاع پیدا می کنند که باعث ناراحتی و گلایه مندی شهروندان شده است.

یکی از ساکنان خیابان دانش نیز در این زمینه گفت: وقتی گاز کشی را تا درب منازل انجام داده اند، باید گاز نیز در این شبکه وجود داشته باشد و در سریعترین زمان ممکن نیز گاز به مشترکین داده شود.

امینی در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز، افزود: ما برخی تجهیزات گاز سوز را برای به سازی در راستای استفاده از گاز شهری به سرویس کاران تحویل داده ایم؛ با این اوضاع نمی توان حتی از کسپول هم برای آنان بهره گرفت.

وی تاکید کرد: مسئولینی که نمی توانند کار خود را به درستی انجام دهند، بهتر است مردم را امیدوار نکنند.

مشکل گاز شهری ساکنان بولوار معلم و دانش تا دوماه آینده برطرف می شود
سرپرست شرکت گاز سیستان و بلوچستان در پاسخ به این مشکلات شهروندان زاهدانی گفت: برای هرخدمتی در شهر، زمینه هایی لازم است، در محدوده بولوار معلم و خیابان دانش، مشکلاتی وجود داشت با همکاری استانداری و دادستان که در حال برطرف شدن می باشد.

رضا پنجابی در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز، افزود: هنوز خط تغذیه را در بلوار معلم انتقال داده نشده، بخش هایی در خیابان دانش که ایستگاه آن در خیابان برفی 18 با تمام مشکلاتی که وجود دارد، انجام شده است.

وی تاکید کرد: در حال حاضر پیمانکار خطوط ورودی و خروجی در این منطقه در حال فعالیت است و در صورتی که مشکلی وجود نیاید، ظرف دو ماه آینده شاهد گاز دار شدن این منطقه خواهیم بود.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}