کد مطلب: 53358
 
با پیگیری زاهدانه چرایی طولانی بودن صف های گاز در شهر واکاوی شد؛
هیچگونه کمبود گازی در زاهدان نداریم/ تعزیرات حکومتی با توزیع گاز میدانی موافق نیست
معاون امور برنامه‌ریزی و عمرانی فرماندار زاهدان با بیان اینکه هیچگونه کمبود و کسری گازی در این شهرستان وجود ندارد، گفت: طولانی بودن صف های گاز به این علت است که تعزیرات حکومتی با توزیع گاز میدانی موافق نیست و درصدد حذف آن است.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۶
 
به گزارش زاهدانه، صبح امروز خبری مبنی بر "سریال تکراری کمبود کپسول گاز مایع در زاهدان" بر روی این پایگاه خبری منتشر شد که در پی آن عبدالرحمن شهنوازی در گفت وگوی تلفنی با خبرنگار زاهدانه از عدم کمبود گاز در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: در آبانماه یک جلسه کمیته سوخت در فرمانداری برگزار شد که بر اساس آن گاز مورد نیاز شهروندانی که اشتراک داشته از طریق شرکت های پرسی گاز، الیاس گاز و ایران گاز به درب خانه آنها ارسال و توزیع شود.
وی در تکمیل مطلب فوق بیان کرد: در این جلسه بنا بر این شد که آن دسته از شهروندانی که اشتراک نداشته از طریق توزیع گاز میدانی تا زمانی که برای خود اقدام به گرفتن اشتراک می کنند گاز مصرفی مورد نیاز خود را تهیه کنند.
معاون امور برنامه‌ریزی و عمرانی فرماندار زاهدان ضمن تاکید بر این موضوع که هیچگونه کسری و کمبود گازی در این شهرستان وجود ندارد، گفت: طولانی بودن صف های گاز به این علت است که تعزیرات حکومتی با توزیع گاز میدانی موافق نیست و درصدد حذف آن است و گرنه در فرمانداری زاهدان هیچ مصوبه ای مبنی بر اینکه توزیع گاز میدانی حذف شود، وجود ندارد.
وی ادامه داد: شهروندانی که اشتراک ندارند ضمن اینکه باید اقدام به تهیه اشتراک از طریق شرکت های فوق کنند، می توانند گاز مصرفی خود را از طریق توزیع میدانی تهیه کنند.
شهنوازی در پایان خاطر نشان کرد: در حال حاضر 143 تن گاز در تاسیسات شماره یک، 157 تن در تاسیسات شماره دو ذخیره وجود دارد همچنین 6 واگن نیز در مسیر راه است مکه هر کدام 36 تن گاز یعنی حدود 216 تن گاز داشته که تا فردا یکشنبه 12دیماه وارد زاهدان می شوند.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark