۱
کد مطلب: 4042
 
آمریکا گروهک منافقین را از لیست تروریست ها حذف کرد
تاریخ انتشار : شنبه ۸ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۵۳
زاهدانه: شبکه خبری العربیه طی خبری اعلام کرد آمریکا، گروه مجاهدین خلق را از لیست گروه‌های تروریستی این کشور خارج کرده است.

 به گزارش زاهدانه،پیشتر سه مقام ارشد دولتی آمریکا به شبکه خبری «سی‌ان‌ان» خبر داده بودند «هیلاری کلینتون» وزیر امور خارجه آمریکا قصد دارد به کنگره آمریکا اعلام کند درصدد خارج کردن گروه مجاهدین خلق[منافقین] از لیست گروه‌های تروریستی است.

گروهک منافقین طی 3 دهه گذشته مسئول ترورها، کشتارها و انفجارهای زیادی در ایران بوده و هزاران ایرانی را در بخش‌های مختلف کشور به خاک و خون کشیده است.

 

این گروه از سال 1997 به دلیل کشتن 6 آمریکایی در ایران در دهه 1970 میلادی در لیست گروه‌های تروریستی آمریکا قرار گرفته‌ بود.

از سوی دیگر آمریکا از سال 2004 محافظت از اردوگاه اشرف که اعضای گروهک منافقین در آن مستقر بودند را بر عهده داشت و مدعی بود تحت کنوانسیون ژنو از این اردوگاه محافظت می‌کند.

اردوگاه اشرف در مراحل پایانی تخلیه خود قرار دارد و دولت عراق اعلام کرده به زودی تمامی ساکنین این اردوگاه از عراق خارج خواهند شد.
Share/Save/Bookmark
 


 
سید حمید
مجموعه بی نظیر و منحصر بفرد جنون گرگها از فیلم های مستند درباره سازمان تروریستی مجاهدین خلق شامل بیش از 10 ساعت مستند از ابتدای تشکیل سازمان مجاهدین اغتشاشات و ترورهای سال 60 همپیمانی با صدام و جاسوسی برای حزب بعث و عملیات مرصاد تا خارج کردن این سازمان از لیست سیاه گروههای تروریسی توسط امریکا کاملترین آرشیو تصویری پیرامون مجاهدین خلق در ایران را از اینجا تهیه کنید
http://netkar.ir/shop/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=88&virtuemart_category_id=28&Itemid=186 (41)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۱۴ ۱۶:۴۲:۴۶