۲
کد مطلب: 43272
 
تبلیغات غیرقانونی پدیده شاندیز همچنان در زاهدان ادامه دارد+تصاویر
علی رغم ممنوعیت شرکت پدیده شاندیز در هر نوع تبلیغات در سطع شهر اعم از بیلبورد، راه آهن و تلویزیون، همچنان تبلیغات این شرکت در سطح شهر زاهدان ادامه دارد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۴۰
 
پدیده شاندیز
به گزارش زاهدانه، پدیده شاندیز پس از فعالیت گسترده در اکثر شهرهای ایران و بمباران تبلیغاتی بر سر زبان ها افتاد، پدیده شاندیز فعالیت خود را تنها به رسانه ملی معطوف نکرد بلکه بیلبوردهای تبلیغاتی اکثر خیابان‌ها و نقاط کشور را در انحصار تبلیغات خود قرار داد.

با وجود اینکه سید مرتضی بختیاری معاون دادستان کل کشور گفته است، نامه منع تبلیغات پدیده شاندیز و چند شرکت دیگر به تمام نهادهای مرتبط ارسال وابلاغ شده است شاهد هستیم در برخی از نقاط و بیلوردهای شهر زاهدان همچنان تبلیغات این شرکت ادامه دارد.

گفتنی است حجت الاسلام رئیسی دادستان کل کشور در نامه ای به رئیس صدا و سیما، وزیر فرهنگ و وزیر راه نوشت تا تبلیغات این شرکت ها در تمامی رسانه ها، صدا و سیما، فرودگاه ها، راه آهن و غیره ممنوع شود.

این در حالی است که حجت الاسلام عباس دانشی مدیر کل ارشاد اسلامي سيستان و بلوچستان از ابلاغ نامه منع تبلیغات این شرکت به رسانه ها و کانون های تبلیغاتی استان خبر داده بود.

کانون تبلیغاتی مجری این تبلیغات در سطح شهر از ابلاغ این نامه به کانون تبلیغاتی خود خبر داد اما در جهت پایین آوردن این تبلیغات هنوز هیچ اقدامی انجام نداده است.

 تصاویر دوربین خبرنگار زاهدانه حاکی از آن است که در برخی نقاط شهر زاهدان هنوز بیلوردهای تبلیغاتی این شرکت به چشم می خورد.

تبلیغات پدیده شاندیز

به گزارش زاهدانه ، پس از ۵ سال از فعالیت پدیده شاندیز دادستانی دستور توقف تبلیغات این شرکت را صادر کرد در حالی که در سال ۸۸ مسئولان قضایی و شهرسازی رسما تخلفات را تائید کرده و درخواست توقف تبلیغات را خواستار شدند،
محسن پهلوان مقدم مدیرعامل شرکت بین المللی توسعه صنعت گردشگری پدیده شاندیز گفت: اخذ مجوزهای طرح بزرگ گردشگری بین المللی پدیده شاندیز در سال ۸۷ صورت گرفته و بررسی این طرح در کارگروه های شهرسازی، محیط زیست و گردشگری انجام شده است و مراحل قانونی و اداری خود را طی می کند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
 


 
اینا مگه ممنوع نیستن پس چرا هنو برنداشتن،،، الان تو هیچ شهری تبلیغات پدیده شاندیز نیست (1541)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۰-۲۲ ۱۳:۴۹:۴۶
 
مسعود
مقصر کانون تبلیغاتی است که برای پول بیشتر تبلیغات رو پایین نمیاره.
باید جریمه بشه (1542)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۰-۲۲ ۲۳:۵۲:۵۹