کد مطلب: 62905
 
یادداشت؛
انتخابات چشم دشمن را از حریم کشور دور می‌کند
این انتخابات چشم دشمنان را از حریم کشور دور می‌کند ما وظیفه داریم در ندای امام خود را لبیک گفت و حاضر باشیم.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۲۵
 
محمدحسین صوفی استاد دانشگاه در یادداشتی به «زاهدنیوز» نوشت: موضوعی که باعث شد دست‌به‌قلم گرفته و یادداشتی را بنویسیم حضور حداکثری مردم در انتخابات است در همه صحبت‌ها و نوشته‌های خود همواره از شهدا کمک گرفتم و با یاد و خاطراتی از آنان شروع کردم.

 یکی از شهدای معروف سید احمد پلارک است شهیدی که از قبرش بوی گلاب می‌آیید پیکر پاک این شهید بزرگوار در تهران دفع شده است این شهید همیشه اهل نماز شب، دعا خواندن و عبادت بود؛ اما ازا کارهایی که همیشه برای رضای خدا انجام می‌داد نظافت سرویس‌های بهداشتی بود که ایشان آن را برعهده می‌گرفت.

 کاری که کمتر کسی رغبت به انجام آن می‌کند؛ ولی ایشان با فروتنی و تواضع بسیار زیاد عهده در این مسئولیت می‌شد، در همین مکان نیز با برخورد موشک به درجه رفیع شهادت رسیدند پاداش این رفتار و ازخودگذشتگی آن شد که اکنون حتی بعد از شهادت قبر شهید سید احمد پلارک بوی عطر و گلاب می‌دهد.

 هر کس در زمان خود باید ببیند و وظیفه و تکلیف خودش چیست؟ و امروز به ایران و اسلام چه خدمتی می‌تواند انجام دهد، در کوتاه‌ترین وصیت‌نامه شهید تنها این صحبت آماده است که «حرف امام زمین نماند» این مهم است که هر کدام از ما چند نفر را برای حضور در پای صندوق‌های رأی تشویق می‌کنیم.

 سید احمد میر صفی که شب عروسی خود عملیات کربلای پنج رفت در همان عملیات مجروح و در عملیات مرصاد به شهادت رسید ما امروز باید از این شهدا باید در مسئولیت‌پذیری الگو گرفت.

 شهید شفیعی بچه چهارساله‌ای داشت که بسیار به پدر وابسته بود این شهید نیز از وابستگی کودک باخبر بود هر بار که می‌خواستند به جبهه جنگ بروند این کودک را با بهانه سرگرم می‌کردند زمانی که کودک بود پدر را متوجه می‌شد مثل اسپند روی آتش بالا و پایین می‌رفت هر بار که از منطقه با منزل تماس می‌گرفت عنوان می‌کرد اگر این حرکت برای راه خدا و جهاد فی‌سبیل‌الله نبود حتی اگر مسیر را طلا می‌ریختند هم نمی‌آمدیم.

 باید دل از دنیا کند شما برای این دنیا خلق نشدید از اوجب واجبات است که در انتخابات شرکت کنیم، این انتخابات چشم دشمنان را از حریم کشور دور می‌کند ما وظیفه داریم در ندای لبیک به امام خود حاضر باشیم و یکدیگر را تشویق و قانع کنیم که پای صندوق‌های رأی بیاییم.

 در کشور ما بسیاری از خانم‌ها مقید به حجاب اسلامی هستند زمانی که قانون خوب تصویب شود کشور به‌خوبی پیشرفت می‌کند.

 اگر انتخابات ضعیف باشد یا ضعیف برگزار شود و برای انتخاب افراد اصلح مقید نباشیم مشکلات فراوان خواهند بود و پیروی امام، ولایت‌فقیه، طرف‌دار اسلام و دین باشند.

 جبهه مقاومت پشتوانه به ایران دارد باید در انتخابات دیگران را هم حاضر کنیم تا روز انتخابات حضور شایسته داشته باشیم و در این باره صحبت کنیم و بحث اغنایی را انجام دهیم آن فردی که‌رای نمی‌دهد به آن که دشمنان اسلام است رأی می‌دهد.

 باید دانست که کجا جبهه خودی و دشمن است باید نگاه کرد کجا را دشمنان می‌زند آنجا جبهه خودی است و ما را به عدم حضور تشویق می‌کند.
 اگر خدایی ناخواسته کسی نتوانست رأی دهد باید رأی را به آن رساند اگر کسی عامدانه نرفت در جهت دشمن حرکت می‌کند.
 
 انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark