کد مطلب: 62763
 
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان:
نام‌نویسی ساخت ۱۲ جایگاه عرضه سوخت در منطقه زاهدان آغاز شد
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان گفت: فراخوان صدور مجوز ساخت ۱۲ باب جایگاه عرضه بنزین و نفت گاز در این منطقه آغاز شد و متقاضیان از ۱۳ آذرماه می‌توانند با مراجعه به درگاه ملی مجوزهای دولت، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۴۶
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «زاهدنیوز» به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان، قربانعلی مردانی بیان کرد: بر اساس مجوزهای اخذ شده ۱۲ باب جایگاه جدید سوخت مایع «بنزین و نفت گاز» در سطح منطقه زاهدان ساخته خواهد شد و متقاضیان واجد شرایط می‌توانند به مدت ۲۰ روز از ۱۳ آذرماه تا ۶ دی‌ماه امسال از طریق درگاه ملی مجوزها به نشانی اینترنتی https://g۴b.ir ثبت‌نام کنند.

وی افزود: ثبت‌نام از طریق درگاه ملی مجوزها انجام می‌شود و نیاز به مراجعه حضوری متقاضیان به شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان نیست و به درخواست‌های خارج از سامانه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان با اشاره به اینکه اعتبار لازم جهت ساخت این جایگاه‌ها به طور کامل با سرمایه بخش خصوصی انجام خواهد شد و شرکت هیچ‌گونه برنامه‌ای برای پرداخت تسهیلات و یا واگذاری زمین ندارد، ادامه داد: متقاضیان در صورت دارابودن زمین در محدوده پیشنهادی و سرمایه لازم جهت ساخت جایگاه، نسبت به ثبت‌نام در سامانه اقدام کنند.

وی گفت: ساخت این جایگاه‌ها در نواحی چهارگانه منطقه زاهدان انجام خواهد شد و شامل واگذاری مجوز احداث چهار جایگاه در زاهدان و میرجاوه، چهار جایگاه در ناحیه زابل، یک جایگاه در ناحیه خاش و همچنین تعداد سه جایگاه در ناحیه سراوان است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان واگذاری مجوز ساخت جایگاه‌های جدید را فرصتی مناسب برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و ایجاد اشتغال عنوان کرد و افزود: ساخت جایگاه‌های جدید در راستای تقویت زیرساخت‌ها و تأمین رفاه مردم و توسعه خدمات دولت در این بخش انجام می‌گیرد.

وی تأکید کرد: متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به درگاه اینترنتی این شرکت به نشانی https://zahedan.niopdc.ir مراجعه و یا از طریق پیام‌رسان‌های ایتا و سروش به نشانی https://eitaa.com/niopdc_zahedan و https://splus.ir/niopdc_zahedan کسب اطلاع کنند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark