کد مطلب: 62774
 
فرمانده ناحیه ویژه مقاومت بسیج سپاه زاهدان مطرح کرد:
بصیرت و آگاهی دو عامل نابودی دسیسه‌های دشمنان
فرمانده ناحیه ویژه مقاومت بسیج سپاه زاهدان گفت: دشمنان ایران اسلامی همواره علیه این نظام دسیسه‌چینی می‌کنند که با بصیرت و آگاهی این دسیسه‌های همواره نابود می‌شود.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۲۹
 
محمدرضا نخعی در گفتگو با خبرنگار «زاهدنیوز» بیان کرد: دشمنان این نظام الهی همواره سعی داشته‌اند در جهت تحقق اهداف کور دالانه خود با برهم زدم نظم و آرامش در جامعه مسیر را برای نابودی ایران اسلامی هموار کنند لازم است با بصیرت و آگاهی همواره برای دسیسه‌های دشمنان و فتنه‌های آنان توجه ویژه داشته باشیم.

وی ادامه داد: در هیچ یک از ادوار گذشته نظام جمهوری اسلامی ایران از تهدید دشمنان برحذر نبوده است؛ اما با رهبری امامین انقلاب اسلامی توانسته از دل این طوفان‌های سخت با سرافرازی بیرون آید.

فرمانده ناحیه ویژه مقاومت بسیج سپاه زاهدان تصریح کرد: در سال گذشته دشمن با تمام توان خود سعی داشت تا با ایجاد سناریوهای مختلف و بازی با احساسات مردم ایران ضربه مهلکی را به پیکره این کشور وارد کند.

وی افزود: دشمن تمام ظرفیت و امکانات خود را در فضای مجازی به کاربرد تا بتواند اهداف شوم خود را پیاده کند؛ با ارائه سناریوهای مختلف کشته‌سازی جوانان در نقاط مختلف کشور در تلاش بود که جو ناآرامی را در سراسر کشور ایجاد کند و با استفاده از احساسات مردم و جو ناآرام کشور مقاصد خود را پیش برد.

نخعی تشریح کرد: اغتشاشات سال گذشته جنگی تمام‌عیار برای ملت ایران بود برخی از افراد در این نبرد شکست خوردند و در میدان دشمنان بازی کردند برخی از افراد معروف سطح جامعه در این برنامه‌ها عروسک خیمه‌شب‌بازی دشمنان شدند و هیزم آتشی را که دشمن برافروخته بود شعله‌ور ساختند.

وی ادامه داد: با تمام این تفاسیر با تمام دروغ‌ها، نیرنگ‌ها و شایعاتی که دشمن سعی می‌کرد از طریق فضای مجازی و اخبار کذب به خورد اذهان مردم دهد در نهایت باتدبیر رهبر انقلاب و آگاهی ملت خنثی شد و راه به جایی نبرد.

فرمانده ناحیه ویژه مقاومت بسیج سپاه زاهدان اذعان کرد: امسال نیز مانند سال گذشته این دشمنان فریبکار سعی داشتند که با همان سناریو سال گذشته و برانگیختن احساسات مردم به‌خصوص قشر جوان فضای ناآرامی را در کشور برپا کنند.

وی افزود: که با هشیاری به‌موقع نهادهای مختلف به‌خصوص صداوسیما و شفاف‌سازی به‌موقع این اجازه داده نشد که دشمنان اهداف پلید خود را علی‌رغم زمینه‌سازی‌ها و آمادگی کامل به کرسی نشاند.

نخعی خاطرنشان کرد: قطعاً این دشمنان هرگز دست از دشمنی با جمهوری اسلامی ایران برنمی‌دارند و این پیکار همچنان ادامه خواهد داشت این آگاهی و آمادگی مردم با بصیرت ایران است که در برخورد با این اتفاقات کاملاً هوشیار و آگاه اقدام کنند.

وی در پایان گفت: قطعاً طبق سخنان رهبر انقلاب آن‌ها ایران قوی را نمی‌خواهند و در این راستا از هیچ اقدامی فروگذار نخواهند بود؛ اما باید این را بدانند که ایران اسلامی قله‌های موفقیت و پیشرفت را یکی پی از دیگری طی می‌کند و جمهوری اسلامی ایران بیدی نخواهد بود که با این بادها بلرزد.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark