کد مطلب: 63133
 
مدیرکل فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان:
۲ پرواز از فرودگاه‌های زابل و کنارک در مسیر گرگان برقرار شد
مدیرکل فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان گفت: با پیگیری‌های به‌عمل‌آمده از سوی اداره کل فرودگاه‌های استان و درخواست شهروندان در راستای ارائه خدمات مطلوب به مسافران در مسیر گرگان، ۲ پرواز از فرودگاه‌های زابل و کنارک (چابهار) برقرار شد.
تاریخ انتشار : جمعه ۳ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۳۸
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «زاهدنیوز»، مهدی خسروی بنجار بیان کرد: این پروازها توسط شرکت هواپیمایی پارس ایر از تاریخ ۱۹ فروردین روزهای یکشنبه هر هفته در مسیر تهران - زابل - گرگان و برعکس و از تاریخ ۱۶ فروردین روزهای پنجشنبه هر هفته در مسیر تهران کنارک (چابهار) گرگان و برعکس برقرار شد.

 وی ادامه داد: تعداد اعزام و پذیرش از طریق فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان از آغاز سفرهای نوروزی تا یکم فروردین تعداد ۳۲ هزار و ۳۸۱ مسافر انجام شده است.

 مدیرکل فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این مدت حدود ۳۲۸ نشست‌وبرخاست از طریق فرودگاه‌های استان انجام شده است.

 وی افزود: از این تعداد ۱۴۷ پرواز از فرودگاه زاهدان و ۱۸۱ پرواز از فرودگاه‌های زابل، ایرانشهر، سراوان و چابهار بوده است.

 خسروی اظهار کرد: ۳۴ هزار و ۹۵۴ مسافر به‌وسیله این پروازها در فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان تردد داشته‌اند که از این تعداد ۱۵ هزار و ۱۲ مسافر از زاهدان و ۱۹ هزار و ۹۴۲ مسافر در فرودگاه‌های استان اعزام و پذیرش شده‌اند.

 وی گفت: در این مدت چهار نشست‌وبرخاست پرواز خارجی با تعداد ۱۲۳ نفر اعزام و پذیرش مسافر از فرودگاه کنارک انجام شد.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark