کد مطلب: 62766
 
خانه مطبوعات سیستان و بلوچستان اعلام کرد؛
آگهی دعوت به مجمع‌عمومی عادی سالیانه خانه مطبوعات
خانه مطبوعات سیستان و بلوچستان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛ اعضای خانه مطبوعات استان می‌توانند در مجمع‌عمومی عادی سالیانه این مؤسسه که به‌صورت الکترونیک از طریق سایت خانه مطبوعات برگزار می‌شود، شرکت کنند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۰۵
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «زاهدنیوز»، از اعضای اصلی خانه مطبوعات سیستان و بلوچستان دعوت می‌شود در مجمع‌عمومی عادی سالیانه این مؤسسه که در روز سه‌شنبه ۲۸ آذرماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۰ تا ۱۲ به‌صورت الکترونیک از طریق سایت خانه مطبوعات به آدرس www.khanehmatbooat.ir و هم‌زمان با دیگر استان‌ها برگزار می‌شود، شرکت کنند.

دستور جلسه:
- گزارش هیئت‌مدیره و بازرسان
- تصویب ترازنامه و حساب سود و زیان و سایر گزارش‌های مالی هیئت‌مدیره و بازرسان
- انتخاب هیئت‌مدیره و بازرسان خانه مطبوعات
- مواردی که طبق اساسنامه در وظایف و اختیارات مجمع‌عمومی است
براین‌اساس، اعضای اصلی خانه مطبوعات استان که برای انتخاب هیئت‌مدیره و بازرسان کاندیدا هستند از تاریخ سه‌شنبه ۱۴ آذرماه ۱۴۰۲ تا روز چهارشنبه ۲۲ آذرماه ۱۴۰۲ مهلت دارند با مراجعه به سایت www.khanehmatbooat.ir و ورود با نام کاربری خود برای ثبت درخواست نامزدی خود اقدام نمایند.
ثبت آرای اعضا نیز از طریق سایت مذکور در تاریخ یاد شده با استفاده از نام کاربری و رمز عبور قابل‌انجام است.
همچنین اعضاء خانه مطبوعات که مدارک آنان ناقص است و یا عضویتشان در خانه تکمیل نشده است تا روز شنبه ۲۵ آذرماه مهلت دارند نسبت به رفع نقایص و تکمیل عضویت خود اقدام کنند.
اعضاء محترم همچنین می‌توانند اطلاعات دیگر اعم از نحوه برگزاری، زمان انصراف از نامزدی، اسامی کاندیداهای هیئت‌مدیره و بازرسی و.... را در سایت خانه مطبوعات به نشانی ذکر شده دنبال کنند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark